Agjenti i Salahut mohon spekulimet për largim nga Liverpooli

Picture of Iliria News Agency
Iliria News Agency

28/02/2023

Agjenti i Mohamed Salahut, Ramy Abbas, i ka mohuar spekulimet që egjiptasi do të largohet nga Liverpooli.

Ai i ka quajtur të pakuptimta këto lajme që po qarkullojnë rreth largimit të tij.

“E pakuptimtë. Kjo nuk është diskutuar apo menduar. Moskualifikimi në Ligën e Kampionëve as që na ka kaluar nëpër mendje”.

Këto lajme thoshin që ish-lojtari i Baselit ka thënë që do të largohet nëse të Kuqtë dështojnë të kualifikohen në Ligën e Kampionëve.

TË FUNDIT
3 orë
Triumf me përmbysje, Portugalia mposht Çekinë me rezultat 2-1
3 orë
Turqia merr fitoren e parë në Evropian, fiton me spektakël ndaj Gjeorgjisë
7 orë
Kalon vlerën mbi 2 mijë euro, ja fanella e cilit lojtar të kombëtares është më e kërkuar në ankandin e shpallur
7 orë
Gjimshiti në prag të Kroacisë: “Në futboll duhet të jesh ndonjëherë i pisët… dhe të marrësh çfarë të duhet!”
8 orë
Tre ndryshime në formacionin e Shqipërisë, ja çfarë parashikon faqja zyrtare e UEFA-s, për sfidën ndaj kroatëve

ME TE LEXUARA

16 orë
Mbappe me kërkesë interesante për fansat, pasi theu hundët
12 orë
Ndeshja Kroaci-Shqipëri/ Tifozët Kuq e Zi bëjnë njoftimin e rëndësishëm
11 orë
Nesër vuloset fati i Shqipërisë, priten 3 ndryshime kundër Kroacisë. ”Penalizohet” Hysaj
9 orë
Sylvinho para sfidës me Kroacinë: Do të jetë vendimtarja!
8 orë
Përplasje e madhe mes tifozëve të Turqisë dhe atyre të Gjeorgjisë

LEXO MË SHUMË

portugalia

Triumf me përmbysje, Portugalia mposht Çekinë me rezultat 2-1

kombetarja turke turqia

Turqia merr fitoren e parë në Evropian, fiton me spektakël ndaj Gjeorgjisë

kombetarja shqiptare shqiperia

Kalon vlerën mbi 2 mijë euro, ja fanella e cilit lojtar të kombëtares është më e kërkuar në ankandin e shpallur

Berat-GJimshiti-82828-780x470

Gjimshiti në prag të Kroacisë: “Në futboll duhet të jesh ndonjëherë i pisët… dhe të marrësh çfarë të duhet!”

Screenshot_2024-06-18-17-52-14-908_com.android.chrome-edit

Tre ndryshime në formacionin e Shqipërisë, ja çfarë parashikon faqja zyrtare e UEFA-s, për sfidën ndaj kroatëve

Screenshot_2024-06-18-17-39-00-263_com.facebook.katana-edit

Përplasje e madhe mes tifozëve të Turqisë dhe atyre të Gjeorgjisë

sylvinjo silvinjo

Sylvinho para sfidës me Kroacinë: Do të jetë vendimtarja!

Screenshot_2024-06-18-15-02-46-944_com.facebook.katana-edit

Nesër vuloset fati i Shqipërisë, priten 3 ndryshime kundër Kroacisë. ”Penalizohet” Hysaj

tifozet-1

Ndeshja Kroaci-Shqipëri/ Tifozët Kuq e Zi bëjnë njoftimin e rëndësishëm

INFO

NA NDIQ