Agravon debati mes Ilnisës dhe Eglës: “Je sjellë si copë m*** “!

INA
INA

02/03/2024

Një ngjarje e pazakontë ndodhi mbrëmjen e djeshme në shtëpinë e ‘BBV3’. Teksa banoret e kanë akuzuar Meritonin që nuk është burrë, ai hoqi rripin e pantallonave përballë tyre për të treguar ‘burrërinë’.

Ky gjest nuk është pritur mirë prej shumë banorëve, e ndërsa debatet brenda shtpisë nuk patën fund.

E njëjta gjë ka ndodhur dhe ditën e sotme, ku Ilnisa është përballur me disa prej banorëve ku këta të fundit e kanë pyetur se çfarë mendimi ka ajo lidhur me gjestin e bërë mbrëmjen e djeshme pasi Ilnisa nuk pati asnjë reagim për këtë gjë.

Por mes saj dhe Eglës ka nisur një debat tepër i ashpër ku Egla i ka thënë:

‘A je në marrëdhënie me atë çunin ti mi? Se të shoh që fle me atë. Je në marrëdhënie me atë apo jo mu përgjigj?’ , e teksa Ilnisa e pohoi Egla tha: ‘ Atëherë je sjell si një copë m***!’

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

ilnisa

Jashtë Big Brother dhe larg Meritonit, Ilnisa Agolli bën ndryshimin drastik në pamjen e saj

pliizzr

Arrestimi i këngëtarëve shqiptarë në Zvicër, deklarata e fortë e koleges së tyre: Mirë ua bënë, vinë e dredhin by**ët dhe…

Romeo

Romeo për Jetmirin: Edhe jashtë ka dashur të përfitojë nga unë!

sara bardhi

Bardhi pasi mori lajmin se do bëhet baba: S’paska ndjenjë më të shenjtë

rike roci

Rike Roçi i jep fund marrëdhënies: E mbylla me një telefonatë sapo dola nga “Big Brother”

xhuliana nura

Xhuli i reagon Stresit publikisht: M’i ka premtuar 30 mijë euro dhe s’mi ka dhënë, ai pi bar nëpër qoshet e Tiranës

Egla Big brother

Vëllai i Egla Cenos pranoi që motra e tij u martua për interes, që t’i fitojë letrat

sara bardhi

Sara dhe Bardhi, prindër së shpejti?

jasir asani luizi

Luizi dhe voglushi kanë një porosi për Jasir Asanin (video)

INFO

NA NDIQ