Ahmeti mbledh Frontin nesër në Tetovë, çka po përgatit?!

Picture of ina-online
ina-online

01/06/2024

Bashkimi Demokratik për Integrim përmes një njoftimi zyrtar ka ftuar të gjitha strukturat e partisë dhe funksionarët në mbledhjen e përbashkët të Frontit Europian, që do të mbahet nesër në Pallatin e Kulturës në Tetovë.

“Të nderuar, Anëtarë të Këshillit të përgjithshëm dhe Anëtarët e Kryesisë së Këshillit të Përgjithshëm të BDI-së, Anëtarë të Këshillit Kombëtar të BDI-së, Udhëheqës dhe Anëtarë të Sekretariateve të BDI-së, Kryetarë të Degëvë të BDI-së, Kryetarë të Komunave dhe Këshilltarë Komunalë, nga rradhët e BDI-së, Deputetë, Ministra, Zëvendës Ministra dhe Sekretarë Shtetërorë, nga rradhët e BDI-së, Drejtorë, Zëvendës Drejtorë, anëtarë të bordeve drejtuese dhe mbikëqyrëse, nga rradhët e BDI-së Ftoheni nesër, e diel (2 qershor 2024), me fillim në ora 13:00 në Pallatin e Kulturës në Tetovë, në mbledhjen e përbashkët të organeve partiake dhe përfaqësuese të Frontit Europian”, thonë nga BDI.

TË FUNDIT
12 minuta
Xhaferi të hënën i'a dorëzon mandatin Mickoskit
38 minuta
Votohet Qeveria e re e Maqedonisë së Veriut
39 minuta
Taravari: Betohem se do të jem në shërbim të popullit me të njejtin përkushtim si mjek
39 minuta
Kasami: Ndryshimi erdhi, shqiptarët u çliruan nga regjimi
45 minuta
Mexhiti: Sonte u votua qeveria e re, ky është misioni ynë

ME TE LEXUARA

38 minuta
Votohet Qeveria e re e Maqedonisë së Veriut
10 orë
Taravari para votimit të Qeverisë: Këto janë zotimet tona!
12 minuta
Xhaferi të hënën i'a dorëzon mandatin Mickoskit
8 orë
Azizi drejtuar BDI-së: Stoilkoviçin nuk e sollëm ne, atë e gjetëm në mesin tuaj (VIDEO)
8 orë
Duraku: Ne jemi ata që kemi legjitimitetin tek shqiptarët, kemi fitore të pastër në gjitha komunat shqiptare
8 orë
Ish-deputeti i LSDM humb jetën tragjikisht (FOTO)
6 orë
Ndërroi jetë gazetari Isuf Kadriu, zv/kryeredaktori i TV ALSAT
5 orë
Deputetët turq të Frontit kërkojnë që në Kuvend të flitet edhe gjuha turke
16 orë
Moti sot në Maqedoninë e Veriut, pasdite paralajmërime për shi

LEXO MË SHUMË

talat xhaferi

Xhaferi të hënën i’a dorëzon mandatin Mickoskit

Qeveria E RMV

Votohet Qeveria e re e Maqedonisë së Veriut

vlen ministrat deputetet

Taravari: Betohem se do të jem në shërbim të popullit me të njejtin përkushtim si mjek

Bilall Kasami

Kasami: Ndryshimi erdhi, shqiptarët u çliruan nga regjimi

Qeveria vlen ministrat

Mexhiti: Sonte u votua qeveria e re, ky është misioni ynë

deputetet fronti evropian

Sela: Nuk do jemi prezent në votimin e një qeverie e cila nuk është legjitime dhe nuk e ka legjitimitetin e shqiptarëve

bejxhan iljaz

Deputetët turq të Frontit kërkojnë që në Kuvend të flitet edhe gjuha turke

isuf kadriu

Ndërroi jetë gazetari Isuf Kadriu, zv/kryeredaktori i TV ALSAT

LSDM

Ish-deputeti i LSDM humb jetën tragjikisht (FOTO)

INFO

NA NDIQ