Ahmeti ngushëllon familjen e Kadri Veselit

Picture of Iliria News Agency
Iliria News Agency

07/01/2022

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim Ali Ahmeti ka ngushëlluar familjen Veseli, për vdekjen e nënës së Kadri Veselit.

Postimi i plotë:

Gjashtë muaj pas humbjes së Fazli Veselit, babait të shokut tonë, bashkëluftëtarit Kadri Veseli, sot ka ndërruar jetë edhe nëna e tij Ajshe Veseli.

Bashkëndjej me dhimbjen e Kadriut, vëllezërve dhe gjithë familjes dhe ju shpreh ngushëllime të sinqerta.

TË FUNDIT
5 orë
Ariu mbyti dhe i ngrëni disa dele në Raven të Gostivarit
5 orë
“Mendimi i lirë nuk bie ndesh me Kushtetutën”, Presidentja e RMV mbron emrin “Maqedoni” para ministrit grek: Kam të drejtë të shprehem
7 orë
Lëvizja BESA vendosi për ministrat dhe zvministrin
7 orë
Gashi takohet me presidenten e Kosovës Vjosa Osmani
9 orë
Tetovë, mosmarrëveshje mes myftineve për kurbanet

ME TE LEXUARA

15 orë
Tani shkencat mjekësore mund ti kryeni edhe në universitetin e njohur si i Ramiz Merkos, lejen ia ka dhënë ministri në ikje i BDI-së
9 orë
Anketa e NDI në Kosovë: VV prinë, por ja si radhiten partitë e tjera
19 orë
Mos-deklarimi i pronës, Antikorrupsioni ndërpret mbi 20 procedura të zyrtarëve
15 orë
Ndalohet një shtetas turk në “Deve Bair”, kapet me dokumente të falsifikuara
9 orë
Ligji për Vetqeverisjen Lokale/ Fronti Evropian dhe LSDM-ja nuk mbështesin ndryshimet e ligjit!
19 orë
Blerësi më i madh i gazit të Gazprom në BE, anulon kontratën me Rusinë
14 orë
MASH: Është përgatitur ditari i ri elektronik, do të përdoret pasi të kalojë fazën e testimit
9 orë
Tetovë, mosmarrëveshje mes myftineve për kurbanet

LEXO MË SHUMË

ariu

Ariu mbyti dhe i ngrëni disa dele në Raven të Gostivarit

IMG_2967

“Mendimi i lirë nuk bie ndesh me Kushtetutën”, Presidentja e RMV mbron emrin “Maqedoni” para ministrit grek: Kam të drejtë të shprehem

IMG_2962

Lëvizja BESA vendosi për ministrat dhe zvministrin

IMG_2961

Gashi takohet me presidenten e Kosovës Vjosa Osmani

kurban dashi

Tetovë, mosmarrëveshje mes myftineve për kurbanet

kuvendi parlamenti

Ligji për Vetqeverisjen Lokale/ Fronti Evropian dhe LSDM-ja nuk mbështesin ndryshimet e ligjit!

partite kosove

Anketa e NDI në Kosovë: VV prinë, por ja si radhiten partitë e tjera

uns struge jeton shaqiri merko

Jeton Shaqiri tregon se çka ka nënshktuar për Universitetin Ndërkombëtar të Strugës

server

Server: Nuk zbutet Vuçiqi që ka pasur mentor Millosheviçin/ Ja pse përmend “Serbinë e madhe”

INFO

NA NDIQ