Ahmeti nuk i ndahet Gostivarit, sot takim tjetër në bastionin e Bejtës

Picture of Iliria News Agency
Iliria News Agency

15/01/2023

Kryetari i BDI Ali Ahmeti sot pritet që të takojë qytetarët dhe aktivin partiak në Gostivar, kështu njoftojnë nga BDI.

Takimet që Ali Ahmeti realizon këtë periudhë janë në vazhdën e takimeve që BDI bën për të takuar qytetarët dhe aktivin partiak në këtë komunë.

Ju njoftojmë se sot (e Diell, 15.01.2022) me fillim në ora 19:00, kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, z. Ali Ahmeti do të takojë qytetarët dhe aktivin partiak në Gostivar, tek Shkolla e mesme Teknike”, thuhet në njoftimin e BDI-së.

Gostivari njihet si bastion i Nevzat Bejtës, ish-nënkryetarit të BDI-së dhe anëtarit aktual të kryesisë që është pjesë e grupit të njohur si “Grupi i Zjarrit”. (INA)

(INA)

TË FUNDIT
3 orë
Fronti Europian parashtroi ankesë në KSHZ për rivotimin në Zhelinë
3 orë
Spahiu: Isha në Beograd, kondukteri s’mi mori dinarët, tha ‘nuk guxoj prej Albin Kurtit’ (VIDEO)
3 orë
Rusia sulmon një qendër tregtare në Kharkiv, 12 persona humbin jetën, mbi 40 të tjerë plagosen
3 orë
Rama sot takim me shqiptarët në Milano: Vallja e dytë kuqezi në Europë
3 orë
Zyrtarë të KFOR-it negociuan për tërheqjen e sulmuesve në Banjskë, zbardhet dokumenti

ME TE LEXUARA

1 ditë
Vuçiq i dëshpëruar se pse Maqedonia votoi për Rezolutën për gjenocidin serb në Srebrenicë
3 orë
Fronti Europian parashtroi ankesë në KSHZ për rivotimin në Zhelinë
19 orë
Grenelli i kishte propozuar Trumpit që ta vizitojë Thaçin në Hagë, e zbulon media ndërkombëtare
17 orë
VMRO dhe VLEN vazhdojnë në ndarjen e "kulaçit" qeveritar, në tryezë edhe dogana, MEPSO dhe Ndërmarrja e Rrugëve
1 ditë
Shtetasit e Maqedonisë së Veriut më të deportuarit nga Gjermania
18 orë
Politikani britanik: Aleatët të konsultohen për të avancuar statusin e Kosovës në NATO
1 ditë
VIDEO/Ukraina hakmerret keq ndaj Rusisë, i shkatërron sistemin raketor që vlen 800 milionë dollarë
4 orë
Biden me deklarata të ashpra për Putin: Qëndrojmë fort me Ukrainën kundër një tirani brutal

LEXO MË SHUMË

fronti evropian

Fronti Europian parashtroi ankesë në KSHZ për rivotimin në Zhelinë

nexhmedin spahiu

Spahiu: Isha në Beograd, kondukteri s’mi mori dinarët, tha ‘nuk guxoj prej Albin Kurtit’ (VIDEO)

ukraine

Rusia sulmon një qendër tregtare në Kharkiv, 12 persona humbin jetën, mbi 40 të tjerë plagosen

edi rama

Rama sot takim me shqiptarët në Milano: Vallja e dytë kuqezi në Europë

grupi banjska radojcici

Zyrtarë të KFOR-it negociuan për tërheqjen e sulmuesve në Banjskë, zbardhet dokumenti

Maksim Dimitrievski

Formimi i Qeverisë, VMRO-DPMNE sot negociata edhe me ZNAM

moti sot

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

banka sportel

Inspektorati i Gjuhëve nga tani do të mbikëqyrë bankat nëse (nuk) e respektojnë gjuhën shqipe

Perparim-Rama

Rama favorizon firmën kineze në tenderin 10 milionësh, a po rrezikohet siguria nacionale?

INFO

NA NDIQ