Ahmeti shfaqet me Sadulla Durakun

Iliria News Agency
Iliria News Agency

01/03/2023

Kreu i BDI-së, Ali Ahmeti shfaqet bashkë me Sadulla Durakun, një nga figurat kyçe të BDI-së nga Kumanova dhe Likova.

Fotoja është shpërndarë nga përkrahês të Ahmetit, ku përpos Durakut është edhe zvministri i brendshëm dhe anëtari i kryesisë, Nazim Bushi.

Kjo foto siç duket e bërë diku në Kosovë komentohet vetëm një ditë pas tubimit masiv të “Grupit të Zjarrit” të BDI në SHkup.(INA)

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

qeveria kosoves prishtine

Sot ditë zie në Kosovë në kujtim të vajzave dhe grave të vrara

ikja

Të dhënat e trishta/ Të rinjtë po ikin në emigracion, të moshuarit punojnë

Arben Taravari

Taravari uron Kosovën për votimin në Asamblenë e KiE: Gjithmonë me Kosovën tonë

qeveria-750x430

Qeveria vendosi: 24 prilli dhe 8 maji ditë jo pune për të gjithë qytetarët

Ali Ahmeti tubim

Ahmeti: “Ju thash, ma jepni shpatën dhe ju më besuat e unë nuk ju zhgënjeva”

Protesta_Mjeket

Qeveria mori vendim për specializantët

06eb15d2-4c29-4428-829f-782a34419ce7

Kasami nga Dibra: Do të investojmë në zhvillimin e vendit, do të mbështesim rininë dhe kthimin e mërgatës

FB_IMG_1713299161129

Taravari: Na tronditi lajmi për vdekjen e mërgimtarit tonë Taip Fidani në Sarajevë

Afrim Gashi

Gashi nga Dibra: BDI ka zgjedhur ta shajë Rusinë, për t’i ikur kritikës për hajninë

INFO

NA NDIQ