“Ai e la me besim në BBV, ndërsa ajo…”!Stresi shpërthen ndaj Sarës dhe flet për lidhjen me boksierin

INA
INA

13/02/2024

Sara ka treguar se kishte lënë një lidhje pezull jashtë. Bëhet fjalë për boksierin Jurgen Uldedaj. Në një bisedë me Erjolën, Sara tha se ajo ende mban kryqin që ai i ka dhënë dhe se uronte që ta fitonte ndeshjen e boksit që kishte dy ditë më parë.

Pas këtyre deklaratave të Sarës, një reagim i papritur ka ardhur nga ana e Stresit, i cili mesa duket e njeh boksierin me të cilin Sara ishte në një lidhje.

Me anë të një postimi në Instastory, reperi është shprehur se boksieri e lejoi Sarën me besim që të hynte në BBV e nga ana tjetër ajo krijoi një lidhje të re.

“Le nje super djale jashte qe e priste dhe me besim e lejoi te futej ne BB dhe pastaj flet ne oborr me Erjolen qe i mban kryqin qe i ka dhuru dhe shpreson qe ai te fitoi sot “ne boks”.. puthet dhe i kerkon llogari bardhecit thu se ka 3 vite me te, cdo gje vetem e vetem per fame dhe per te vazhdu trrij ne BB. Te humbesh udhen dhe te tejkalosh limitet e tua personale per fame kjo eshte per te ardh keq! Ps megjithse forca e zakonit”, shkruan reperi.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Gazi Big Brother

Gazi i drejtohet Julit: Je gjak spiuni (video)

Olsi Bylyku

Nuk i del inati – Olsi Bylyku thumbon sërish produksionin e Big Brother

cako

Alfred Cako:Ja kush do ta fitojë BBV3… reagimi epik i Stresit

Sara gjordeni bbvip

Sara ishte në lidhje me Noizyn dhe Capital T? Ish-banorja e BBV ngjallë dyshime

sara silvi

Banori i ri i Big Brother, ish i dashuri i Sarës? Silvi: Kemi pasur një… Do dalin fotot

nora istrefi luiz ejlli

Nora publikon foto nga ashensori me Luizin. Çka po zihet?

Sara gjordeni bbvip

“Je naiv, ik andej nga ishe nisur”- Çifti Sara dhe Bardhi i rikthehen sërish debateve! Këngëtari: Kujdes me epitetet, nuk po flet me…

Olsi Bylyku

Olsi Bylyku thumbon sërish ‘BBV3’: Zhgënjim i madh…

banor te ri big brother sara karaj, silvi, julia iliriani

Pas largimit të Albit dhe Artës, tre banorë të rinj futen brenda shtëpisë së Big Brother VIP3

INFO

NA NDIQ