Aksident fatal në rrugën Manastir-Resnjë, humb jetën një 50-vjeçar nga Ohri

Picture of INA
INA

07/11/2023

Një banorë i Ohrit ka ndërruar jetë si pasojë e aksidentit që ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në rrugën Manastir-Resnjë, përcjell TV21. Nga SPB-Manastir thonë se aksidenti është raportuar mbrëmë në orën 19:32, ndërsa përplasja ka ndodhur në fshatit Bratindol në Manastir, mes një automjeti “BMW” dhe një automjeti “Reno Klio”.

“Automjeti “BMW” ishte me targa regjistrimi të Resnjës, i drejtuar nga B.N.(24) nga fshati Ezerani i Resnjës, në të cilin pasagjer ishte K.Sh.(25) nga fshati Carev Dvor, Resnjë. Automjeti “Reno Klio”, me targa të Ohrit, drejtohej nga G.S.(50) nga Ohri dhe pasagjer ishte N.S.(55) nga Ohri. Mjeku në Spitalin Klinik në Manastir ka konstatuar vdekjen e personit G.S si pasojë e lëndimeve, ndërsa te pasagjerët janë konstatuar lëndime”, thonë nga MPB.

TË FUNDIT
3 minuta
Shqiptari dëshmitar në sulmin ndaj ish-Presidentit tregon si ndodhi ngjarja
2 orë
Këto janë të përzgjedhurit për drejtorë nga ASH e Taravarit në Kumanovë
4 orë
Ali Ahmeti: Beteja për legjitimit dhe dinjitet në çdo vendbanim dhe institucion
4 orë
Kasami: VLEN po shkon drejt bashkimit të strukturave
5 orë
Mickoski edhe djalin e kishte me vete në Amerikë, kush i’a pagoi harxhimet?!

ME TE LEXUARA

1 ditë
Si Serbia po e zvogëlon numrin e shqiptarëve në Preshevë
13 orë
Mot me diell dhe temperatura deri në 42 gradë Celsius
2 ditë
Deri 41 gradë, ky është moti për sot
6 orë
Mexhiti për tubimin e BDI-së: Po bëjnë si “pula pa kokë”
1 ditë
BDI porosi VLEN-it: I keni kaluar vijat e kuqe, do të përballeni me rezistencën e çdo shqiptari

LEXO MË SHUMË

IMG_4365

Shqiptari dëshmitar në sulmin ndaj ish-Presidentit tregon si ndodhi ngjarja

arben taravari kumanove

Këto janë të përzgjedhurit për drejtorë nga ASH e Taravarit në Kumanovë

Ali Ahmeti fronti

Ali Ahmeti: Beteja për legjitimit dhe dinjitet në çdo vendbanim dhe institucion

IMG_4361

Kasami: VLEN po shkon drejt bashkimit të strukturave

IMG_4362

Mickoski edhe djalin e kishte me vete në Amerikë, kush i’a pagoi harxhimet?!

IMG_4360

Taravari: Ahmeti di të veprojë si opozitar i vërtetë

IMG_4359

Mexhiti për tubimin e BDI-së: Po bëjnë si “pula pa kokë”

IMG_4356

Mblidhet Trupi Koordinues Politik i VLEN, ja çfarë u vendos

IMG_4355

Dëshmitari: Paralajmërova sigurinë e Trump për qitësin mbi çati: Po mendoja se pse nuk ndërhynë?

INFO

NA NDIQ