Aksident fatal në rrugën Manastir-Resnjë, humb jetën një 50-vjeçar nga Ohri

ina-online
ina-online

07/11/2023

Një banor i Ohrit ka ndërruar jetë si pasojë e aksidentit që ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në rrugën Manastir-Resnjë, përcjell TV21. Nga SPB-Manastir thonë se aksidenti është raportuar mbrëmë në orën 19:32, ndërsa përplasja ka ndodhur në fshatit Bratindol në Manastir, mes një automjeti “BMW” dhe një automjeti “Reno Klio”.

“Automjeti “BMW” ishte me targa regjistrimi të Resnjës, i drejtuar nga B.N.(24) nga fshati Ezerani i Resnjës, në të cilin pasagjer ishte K.Sh.(25) nga fshati Carev Dvor, Resnjë. Automjeti “Reno Klio”, me targa të Ohrit, drejtohej nga G.S.(50) nga Ohri dhe pasagjer ishte N.S.(55) nga Ohri. Mjeku në Spitalin Klinik në Manastir ka konstatuar vdekjen e personit G.S si pasojë e lëndimeve, ndërsa te pasagjerët janë konstatuar lëndime”, thonë nga MPB.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

f4369ab0-8bde-455d-8ade-31568e4496cf

Artisti Mustafa Imeri-Tafa i bashkangjitet Lëvizjes Demokratike të Izet Mexhitit

Screenshot_2023-12-11-16-52-33-840_com.instagram.android-edit

Luizi fillon një projekt të madh në Shkup (video)

Jeton Shaqiri

Shaqiri: Rasti me shkollën në Çashkë tregon se ende nuk mundemi të flasim për integrim ndëretnik në arsim

fatmir mexhiti

Mexhiti: Brenda 6 muajve do të bashkohen klinikat, nuk do të ketë 66 drejtor dhe 33 këshilla drejtues

artan grubi

Grubi: Po përparon procesi i ndërtimit të objektit të Teatrit dhe Bibliotekës së Tetovës

Ministria-e-Drejtesise_1-780x470-1

Janë përgatitur ndryshimet e kodit zgjedhor, Ministria e Drejtësisë jep detaje

evn-fatura

A do të shtrenjtohet rryma pas 1 janarit

david geer gir dimitar kovacevski

Kovaçevski-Geer: Plani i Rritjes së BE-së për Ballkanin Perëndimor është inkurajues për qytetarët tanë

Dimitar_Kovacevski_23-780x470

Kovaçevski thirrje opozitës të nominoj ministra në Qeverinë teknike

INFO

NA NDIQ