Aksident i rëndë afër kufirit të Bllacës (VIDEO)

Një aksident trafiku ka ndodhur gjatë pasdites afër kufirit të Bllacës që e lidh Maqedoninë e Veriut me Kosovën.

Kamioni është rrokullisur në tërësi, megjithatë nuk ka informacione për pasojat, përcjell TV21.

Policia është në terren dhe për më shumë detaje do të njoftojnë gjatë ditës së nesërme./TV21