Aksident i rëndë, mbyllet rruga Kumanovë – Tabanoc

Iliria News Agency
Iliria News Agency

21 Shkurt, 2023

Për shkak të një aksidenti trafiku, nga ora 21:00 është ndërprerë komunikacioni në rrugën nga Kumanova, afër pompës së benzinës “Makpetrol”, deri në pikën kufitare Tabanoc.

Lajmi është bërë i ditur nga Sindikata e Automjeteve dhe Motoçikletave të Maqedonisë.  Sipas njoftimeve të para, një makinë e tipit Skoda ka goditur makinën e policisë. Ministria e Brendshme pritet të jap detaje për aksidentin dhe pasojat. (INA)

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

IMG_1743

Sevillia fiton Europa League, Roma e Mourinhos bie pas penalltive

IMG_1744

Bumçi akuza Ramës: Qëndrimet e tij dobësuan Kosovën, e izoloi me Ballkanin e Hapur

policia-maqedonise-598x330

Aksident në rrugën Tetovë-Shkup, lëndohen pesë persona

Kurti-Bruksel

Kurti: SHBA, partner kyç pavarësisht dallimeve në qasje

Aksidenti-600x360

Aksident tragjik në rrugën Kërçovë – Ohër, një i vdekur dhe disa të lënduar

libra-te-grisur

MASH: Libri i Historisë dhe Shoqërisë për klasën e pestë tërhiqet nga përdorimi

risto-penov

Penov: Nëse nuk ndodhin ndryshimet kushtueses do të kemi problem edhe në NATO

IMG_1730

Azizi nga Gostivari ‘selam’ ASH-së: Gostivari ka qenë çdoherë opozitar

IMG_1726

Rinia e Gostivarit rreshtohet me Lëvizjen BESA (FOTO)

INFO

NA NDIQ