Aksident i rëndë mes tre makinave dhe një kamioni afër Zajazit

ina-online
ina-online

31/07/2023

Disa persona janë transportuar në spitalin e Kërçovës pas një aksidenti të rëndë që ndodhi sot pasdite në rrugën kryesore Kërçovë-Gostivar afër Zajazit.

Sipas informacioneve nga SPB Ohër, aksidenti ndodhi rreth orës 15:00 në zonën ndërmjet fshatit Zajaz dhe Greshnicë, ku janë përfshirë tri vetura të pasagjerëve dhe një kamion. Disa persona për shkak të lëndimeve kanë përfunduar në spitali n e qytetit.

AMLM njoftoi se për shkak të një aksidenti trafiku në rrugën Kërçovë-Gostivar nga ora 15:35, komunikacioni është ndërprerë në të dy drejtimet.(INA)

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Spitali_tetove-780x470-2

Ndalohet një punonjëse në Spitalin e Tetovës, ka inçizuar pacientë në mënyrë të paautorizuar

fatmir-besimi2

Besimi: Përmbushja e marrëveshjes për kryeministër shqiptar është investim në një të ardhme të përbashkët

Fatmir Besimi

A do të bëhet edhe kryeministër, ja çka thotë Besimi?

komisioni-antikorrupsion

Është përzgjedhur përbërja e Komisionit Antikorrupsion, pritet votimi në Kuvend

vangjel

Aksidenti i rëndë në Tetovë, humb jetën vajza e ish-deputetit

Bilall Kasami

Patundshmëri në emër të prindërve dhe ar në emër të bashkëshortes – kjo është pasuria e Bilall Kasamit

Blinken

Sekretari amerikan Blinken pasdite vjen në Shkup

Biljana-Ivanovska-780x439-1

Ivanovska: Më shqetëson fakti që shumë persona eksponentë politikë duan të jenë anëtarë të Komisionit për Antikorrupsion

lavrov

Çfarë ndodhi në Samitin e OSBE-së në Shkup, si ardhja e Lavrov shkaktoi përçarje

INFO

NA NDIQ