Aksident i rëndë në Mal të Zi, katër viktima, tre prej tyre shqiptarë (FOTO)

INA
INA

26/12/2023

Mbrëmjen e djeshme, një aksident rrugor me pasojë katër të vdekur, ka ndodhur në Mal të Zi.

Mediat fqinje, raportojnë se tre nga katër viktimat janë shqiptarë, mes të cilëve dhe një çift bashkëshortësh.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur mbrëmë në Mal të Zi, në Barane në afërsi të Plavës.

Raportohet se në aksident janë përfshirë dy automjete.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

kshz-2-800x445

Nga e premtja fillon afati për mbledhjen e nënshkrimeve për kandidatët presidencialë dhe deputetë

anketa partite

Anketa e IPIS: Ja kush fiton zgjedhjet në Maqedoni dhe nga sa deputetë? (TABELA)

protesta tirane opozita pd

Protesta e opozitës në Tiranë, përleshje me policinë, Berisha fjalim nga arresti shtëpiak, Rama në Turqi

ASH Sela Taravari

Si të dëshmohet se cila është ASH-ja legale? Shehu tregon se kush mund ta marrë vërtetimin nga Gjykata

spb-tetove

Qeveria s’jep pëlqim për shefin e SPB-së në Tetovë

administrata-600x360-1

Kush e keqpërdori balanserin, që maqedonasit me të madhe po punësohen si shqiptarë?!

flamuri zvecan

Flamuri serb largohet edhe nga Kalaja e Zveçanit

Spitali-i-Strugs-600x360-1

Sulmohet mjeku dhe 3 infermiere në spitalin e Strugës

aksidenti presheve

Preshevë, tre emigrantë të vdekur e 11 të plagosur

INFO

NA NDIQ