Aksident i rëndë në Maqedoni, 10 persona të lënduar

Iliria News Agency
Iliria News Agency

03/02/2022

Një aksident i rëndë ka ndodhur në dalje të qytetit të Manastirit. Në këtë aksident janë përfshirë tre vetura, një furgon që ka transportuar punëtorë nga një fabrikë, një veturë dhe një kamion i parkuar, informon televizioni Telma.

Sipas informacioneve të para nga spitali i Manastirit, në këtë aksident janë lënduar 10 persona, dy prej të cilëve kanë marrë lëndime të rënda trupore.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Zgjedhje votime vota Maqedoni

Disa nga rezultatet jo zyrtare nga rajoni i Tetovës

arber

Ademi: Sot populli foli

Bilall Kasami

Kasami: Dalja e votuesve e lartë, po tregohet vendosmëri për ndryshim

vlen

VLEN: Në Likovë vjedhje masive të votave, mbushje dhe treni bullgar

MPB-policia-maqedonise

Arrestohen pesë persona, fotografuan fletëvotimet

kumanove hotel kristal

Mbyllet vendvotimi 1075 në Gjimnazin e Kumanovës

likov

Procesi në Likovë po zhvillohet pa pengesa. Fetai: Në zonat rurale fluksi më i madh është pas orës 15

Zgjedhje votime vota Maqedoni

KSHZ: 35.89 % votuan deri në ora 15:00

Screenshot_2024-04-24-16-05-49-430_com.facebook.katana-edit

Shefik Bajrami shkel rëndë urdhrat e Ministrisë së Brendhsme, nxjerr nga shtabi i SPB – Tetovë policët e deleguar për të qenë pjesë të shtabit

INFO

NA NDIQ