Aksident i rëndë në Rrugën e Arbrit, tre persona kanë humbur jetën

Iliria News Agency
Iliria News Agency

04/01/2023

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Rrugën e Arbrit.

Aksidenti ka ndodhur në segmentin Fushë Bulqizë-Shupenzë, në afërsi të ‘Urës së Gjoricës’ ku dy automjete janë përplasur mes tyre.

Nga kjo përplasje raportohet deri më tani për tre persona të vdekur dhe tre të plagosur.

Policia po punon per zbardhjen e rrethanave të këtij aksidenti të rëndë.

Njoftimi i Policisë:

“Rreth orës 18:15, në aksin rrugor Fushë Bulqizë-Shupenzë, në vendin e quajtur ‘Ura e Gjoricës’, janë përfshirë në një aksident rrugor 2 automjete dhe për pasojë kanë humbur jetën në vendngjarje shtetasit K.I. dhe M.I., si dhe ka humbur jetën në spital shtetasja L.I. Gjithashtu janë transportuar për ndihmë mjekësore në spital shtetaset F.I., K.M. dhe shtetasit M.L., E.L., pasagjerë në automjete. Grupi hetimor ndodhet në vendin e ngjarjes ku po punon zbardhjen e shkaqeve të aksidentit”.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

femijet mergimtare greqi diaspora

Diaspora dhe të pavendosurit vendimtarë për fituesin e zgjedhjeve

taravari arben

Taravari nga Cyrihu: Këto janë zgjedhje historike, garojnë albinizmi me vuçizmin

kurti taravari kasami mexhiti gashi

Albin Kurti deklarohet për zgjedhjet në Maqedoninë e Veriut

ragmi mu

Mustafa konfirmon se ka marrë drejtimin e Preshevës, Arifin e quan shpifës

vlen diaspore

Mërgata në Zvicër në mbështetje të VLEN-it

gordana-siljanovska-1392x899

Kandidatja Gordana Silanovska: Nëse ndryshohet Kushtetuta, do të respektoj vendimin

Ministria e Shëndetësisë

Ligji për shërbim të lartë për të ndaluar emërtimet partiake mbetet në harrese

memli

Pasuria e Memli Krasniqit, ai posedon numër të madh të kriptovalutave

rron gjinovci

Rron Gjinovci: Tash “gazetarët” i nxjerrin flokët e veta me këtë deklaratë të Albinit!

INFO

NA NDIQ