Aksident i rëndë në rrugën Ohër- Kërçovë, një i vdekur dhe disa të lënduar

INA
INA

01/06/2023

Një i vdekur dhe disa të lënduar është bilanci i aksidentit të rëndë të trafikut që ka ndodhur në rrugën Ohër- Kërçovë.

Sipas policisë, në aksidentin janë përfshirë tre makina.

“Ka ndodhur aksidenti, hetimi është duke rrjedhur”, ka thënë për Makfaks, Stefan Dimovski, zëdhënës i SPB Ohër.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Halil Snopce

Kuvendi i ASH-së ende nuk ka caktuar mbledhje/ Snopçe: Mund të ketë dallime, por do të jemi të unifikuar

ministria financave e maqedonise

Vendimi për pagat shkakton revoltë tek të punësuarit në Ministrinë e Financave

LSDM SDSM

LSDM fton partitë për krijimin e Frontit Europian

stevo pendarovski

Pendarovski për ndryshimet kushtetuese: Do të presim qeverinë e ardhshme

ndotja shkup

Qyteti i Shkupit: Qytetet më të ndotura në Maqedoni janë Strumica dhe Tetova

policia-714x420

Një shofer ka goditur një grua në Shkup dhe ka ikur nga vendi i ngjarjes

Angela Ageler

“Lista e Zezë” Amerikane do zgjerohet me emra tjerë, paralajmëron ambasadorja Ageler

auto_korrupsion1511207587

Kush janë më të korruptuarit në Maqedoninë e Veriut?!

stevo pendarovski

Pendarovski është keqkuptuar: Nuk ka thënë se nuk do të rikandidohet

INFO

NA NDIQ