Aksident i rëndë në Vranjë, raportohet se ka vdekur shtetasi i Maqedonisë

Iliria News Agency
Iliria News Agency

20 Mars, 2023

Një shtetas i Maqedonisë së Veriut ka humbur jetën në një aksident të rëndë trafiku që ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në rrugën “Rruga Partizane” në Vranjë, raportojnë mediat serbe, përcjell TV21. Sipas mediave të Serbisë, policia thotë se ende nuk dihen rrethanat në të cilat ka ndodhur aksidenti. TV21

Sipas informacioneve jozyrtare nga mediat serbe, vetura me targa të Maqedonisë ka dalë nga rruga dhe ka goditur një argjinaturë. Një person ka ndërruar jetë, ndërsa një tjetër është dërguar në Qendrën Emergjente Mjekësore në Vranjë.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

escobar

Escobar: SHBA-ja është përkrahësja më e madhe e Kosovës, po kërkoj vetëm të dëgjohemi

kasami

Kasami: Nuk isha i ftuar në 21 vjetorin e BDI-së! Ali Ahmeti të largohet nga politika (VIDEO)

fitor jakupi

Fitor Jakupi shpall kandidaturën për degën e BDI në Kumanovë

kfori ushtria turke

Forcat komando turke në veri të Kosovës, Spahiu: Ka impakt të rëndë tek serbët

rusia

Plas lufta civile në Rusi? Meçollari: Ushtria ruse dhe Wagner nuk e duan njëra-tjetrën, ka nisur rebelimi

lajcak escobar kurti

Përfundon takimi, Escobar dhe Lajçak 3 kushte për Kurtin

dash-1

Tentuan ta destabilizojnë Ballkanin, SHBA-ja sanksionon shtatë rusë

Pence Mike Pence

Pence kandidon për zgjedhjet presidenciale 2024 në SHBA

mesi-paris

FOTO/Takimi sekret për Messi-n, i ati i yllit argjentinas bisedë me Presidentin Laporta

INFO

NA NDIQ