Aksident i rëndë pranë liqenit të Tikveshit: Katër persona të plagosur, mes tyre edhe një i mitur

Iliria News Agency
Iliria News Agency

8 Prill, 2023

Katër persona kanë mbetur të lënduar në një aksident trafiku që ka ndodhur në afërsi të liqenit të Tikveshit.

Sipas informacioneve fillestare nga MPB-ja, dy makina janë përplasur. Mes të plagosurve është edhe një fëmijë i mitur.

Të plagosurit janë dërguar në spital me autoambulancë. Sipas informacioneve fillestare, jozyrtare, dy persona janë rreth 30 vjeç dhe një rreth 50 vjeç. Disa prej tyre kanë lëndime më të rënda.

Grupi hetimor i Ministrisë së Brendshme ndodhet në vendngjarje për të përcaktuar se si ka ndodhur aksidenti.(INA)

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

BALKAN

Maqedonia dhe vendet tjera të Ballkanit në “paradhomën” e BE-së

chollet

Chollet ka biseduar me Vuçiqin, tregon çfarë i ka kërkuar për situatën në Veri

arjanit-hoxha2

Hoxha akzon Mickoskin për diskurs shqiptarofob

tabanoc

Makina me targa serbe përfshihet nga flakët në Tabanoc

mexhiti-grupi-zjarrit

Edhe fraksioni i BDI-së festë paralele për 21 vjetorin

bujar-1

OSBE me 9 hapa për Veriun e Republikës së Kosovës

edi rama

Ultimatumi i Borellit/ Rama: Zgjidhni konfliktin para se BE të zbatojë masa të forta

IMG_1832

Shqiptarja 46-vjeçare bën namin, vjedh 3 milionë euro

ahmeti grubi

Vizita tek babai i Hashim Thaçit në Brojë, Limani akuza Ahmetit dhe Grubit

INFO

NA NDIQ