Aksident i rëndë tek deponia në Orllancë të Haraçinës – ka të lënduar!

Picture of ina-online
ina-online

26/08/2023

Një aksident i rrezikshëm raportohet të ketë ndodhur sot pranë deponisë në fshatin orllancë të Komunës së Haraçinës, përcjell KlanM.

Në aksident janë përfshirë dy automjete, një Opel Astra dhe një Shkoda, të cilat janë përplasur përballë njëra-tjetrës.

Njëra nga veturat e përplasura siç duket edhe në pamjet e publikuara nga Qendra për menaxhim me Kriza është djeguar tërësisht.

Nga QMK njoftojnë se dy persona janë lënduar, prej të cilëve njëri në gjendje më të rëndë./KlanMacedonia

TË FUNDIT
5 orë
Alternativa vendosi për emrat e ministrit dhe zëvendësministrave, ja kush janë?
14 orë
Shtrenjtimi i bukës, qytetarët: po na shtrenjtojnë edhe kafshatën e bukës
14 orë
Studentët kërkojnë që racioni ditor të jetë 200 denarë, sepse nuk mund t'ia dalin
14 orë
Përplasje mes Gruevskit dhe Jankullovskës, dyshja e dikurshme famoze e pushtetit
14 orë
Gruevski tregon si u arratis nga Maqedonia

ME TE LEXUARA

15 orë
Orhan Murtezani ministër për Integrime?
15 orë
Moti sot në Maqedoninë e Veriut
14 orë
Kreu i BFI-së uron myslimanët për Kurban Bajramin: T’i kthehemi shpirtit, moralit e familjes
14 orë
Ambasadorja amerikane në NATO, Smith flet për Maqedoninë e Veriut dhe sfidat e NATO-s
14 orë
Gruevski tregon si u arratis nga Maqedonia
14 orë
Përplasje mes Gruevskit dhe Jankullovskës, dyshja e dikurshme famoze e pushtetit

LEXO MË SHUMË

IMG_3144

Alternativa vendosi për emrat e ministrit dhe zëvendësministrave, ja kush janë?

buka

Shtrenjtimi i bukës, qytetarët: po na shtrenjtojnë edhe kafshatën e bukës

studenti-univerzitet-sv-Kiril-i-Metodij-6

Studentët kërkojnë që racioni ditor të jetë 200 denarë, sepse nuk mund t’ia dalin

gruevski jankullovska

Përplasje mes Gruevskit dhe Jankullovskës, dyshja e dikurshme famoze e pushtetit

gruevskii

Gruevski tregon si u arratis nga Maqedonia

xhulijan smith

Ambasadorja amerikane në NATO, Smith flet për Maqedoninë e Veriut dhe sfidat e NATO-s

shaqir-fetahu

Kreu i BFI-së uron myslimanët për Kurban Bajramin: T’i kthehemi shpirtit, moralit e familjes

moti sot

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

orhan murtezi

Orhan Murtezani ministër për Integrime?

INFO

NA NDIQ