Aksident i rëndë trafiku në Shkup, humbë jetën një këmbësor

INA
INA

01/08/2023

Në një aksident trafiku që ka ndodhur mbrëmë në ora 23:21 minuta në udhëkryqin që lidh Bulevardin Bosnja e Hercegovina dhe rrugën Aradha Maqedono-Kosovare ka humbur jetën një person dhe disa të tjerë kanë mbetur të plagosur.Sipas dëshmitarëve okularë në aksident janë përfshi dy makina dhe disa nga të plagosurit janë transportuar menjëherë në spital me ndihmën e shpejtë, ndërsa për të tjerët është përdorur një veturë tjetër.

Alsat ka siguruar pamjet nga aksidenti…

Kujdes: Pamjet janë të rënda!!!

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

bora gjermani dimri

Gjermania paralizohet nga reshjet e dëborës, pezullohen qindra fluturime. Në Bavari u regjistrua sasia rekord prej vitit 1933

Leonard ademi

“Nuk e dinë se nënën ua kanë vra”, vëllai i Liridona Ademit tregon çfarë i thanë fëmijët pas krimit të rëndë në Prishtinë

arben taravari ziadin sela

Arben Taravari: ASH e fortë dhe unike, ka vite që lexojmë lajme për përçarje

bujar-osmani-kovacevski-ahmeti

Ky do të jetë kryeministri i parë shqiptar në Maqedoni ?! (FOTO)

tanja fajon

Fajon: Ndryshimet kushtetuese janë të nevojshme që vendi të ecë përpara

Naim Murseli

Naim Murseli hyn në gjykatë fshehurazi nga mediat, çka e pret porositësin e vrasjes së gruas

mjeke

Gjermania po ndryshon sistemin e pushimit mjekësor

Naim Murseli Liridon

Naim Murseli dhe dy të dyshuarit e tjerë për vrasjen e Liridona Ademajt, dalin sot para gjykatës

dirk jan kop holand

Kop: Maqedonia luan rrezikshëm me të ardhmen

INFO

NA NDIQ