Aksident i rëndë trafiku në Shqipëri, tetë persona të vdekur

INA
INA

02/04/2024

Si pasojë e një aksidenti, tetë persona kanë ndërruar jetë në rrugën Këlcyrë-Përmet në orët e hershme të mëngjesit të së martës.

Policia ka njoftuar se aksidenti ka ndodhur në afërsi të fshatit Kuqar dhe siç thuhet në njoftim, dyshohet se drejtuesi i automjetit ka qenë i dehur duke humbur kontrollin e veturës dhe ka përfunduar në lumin Vjosa.

Tutje thuhet se shoferi i automjetit është nga qzteti i shkodrës, ndërsa 7 personat e tjerë të përfshirë në aksdident janë nga qytete të tjera.

Policia po merret me zbardhjen e rastit.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

kandidatet president maqedoni zgjedhjet

Edhe 4 ditë deri në përfundim të fushatës për zgjedhjet presidenciale, ja çfarë premtojnë e për çfarë akuzojnë kandidatët

FB_IMG_1713533454518

VLEN takon mërgatën shqiptare në Berlin dhe Cyrih

IMG_1268

Anketa e CRPC: VMRO-DPMNE në avantazh para LSDM-së, VLEN para Frontit Evropian, ja si janë me deputetë?

boki-649x430

Boki 13: Kam kërcënime nga politikanët aktualë nga pushteti! Zoran Zaev është gjithçka, vetëm jo njeri që e mbron ligjin

kurti mediat

Ushtrimet serbe në kufi, Kurti: Serbia paraqet kërcenim për Kosovën

kandidatet president maqedoni zgjedhjet

Anketa e CRPC: Davkova para Pendarovskit, Taravari dhe Osmani në një garë të ngushtë! (TABELA)

taravari kurti

Arben Taravari dhe Kryeministri Albin Kurti vizitojnë Zvicrën

stevo pendarovski

Pendarovski premton Veting për politikanët, gjyqtarët dhe prokurorët

KSHZ-Komisioni

17 parti në garë zgjedhore për deputetë

INFO

NA NDIQ