Aksident i rëndë zinxhiror te rrethi i madh në Prishtinë, ka disa të lënduar

Një aksident i rëndë trafiku sot ka ndodhur në hyrje të Prishtinës, saktësisht te rrethi i madh.

Në aksident janë të përfshira tri automjete.

Në vendin e ngjarjes ka arritur Policia e Kosovës dhe njësiti i Zjarrfikësve.

Në këtë aksident dyshohet për disa të lënduar.