Aksident i vozitësit të kamionit nga RMV në Gjermani, lëndohet një fëmijë

INA
INA

09/02/2024

Aksident i vozitësit të kamionit nga RMV në Gjermani, lëndohet një fëmijë

Pasditen e së enjtes rreth orës 16:10, një fëmijë nga Gelsenkircheni i Gjermanisë, është lënduar lehtë në një aksident në Rapportstrasse

Një shofer kamioni 47-vjeçar nga Maqedonia e Veriut, ka vozitur nga korsia e majtë në të djathtë dhe ka përplasur veturën e një 50-vjeçari nga Marli. Në ulësen e pasme të veturës së 50-vjeçarit ndodhej një fëmijë katërvjeçar, transmeton portali Shtegu.

Ai është përkujdesur në vend nga punonjësit e shpëtimit dhe në fund u transportua në një spital si një masë paraprake. Vetura nuk ishte më e lëvizshme dhe u tërhoq nga komunikacioni. Dëmi total material është rreth 15 000 euro.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Bujar Osmani

Osmani: Nëse një muaj nuk marr rrogë, duhet të marr borxh që të mbijetoj

Jovan mitreski

Mitreski: Marrëveshjet ndërkombëtare s’mund të ndryshohen me ligj tjetër

osmani taravari

Sondazh: Arben Taravari apo Bujar Osmani, kush do të merr mbështetjen e shqiptarëve më 24 prill?

kosovar suedi

Dy kosovarë bëhen heronj në Suedi, ia shpëtuan jetën një personi që ra në ujë

Bilall Kasami

Kasami: Rikonstruimi stadiumit do të fillojë në muajin mars

policia-1-1-1392x766

Humbet ky papagall në Shkup, kush e gjen merr shpërblim prej 1000 euro

Bujar-Osmani2-1-650x400-1

BDI: Bujar Osmani është kandidati i parë i konfirmuar për President të shtetit

vmro

OBRM-PDUKM: Spasovski dhe Kovaçevski, Maqedoninë e kanë shndërruar në Kolumbi

zjarr cair

Dalin pamje nga zjarri në kafenenë “Baron” në Çair të Shkupit

INFO

NA NDIQ