Aksident në afërsi të kryqëzimit të Zherovjanit

INA
INA

27/07/2023

Mbrëmë (27-korrik) në ora 00:15 në autostradën Gostivar-Tetovë, në afërsi të kryqëzimit të Zherovjanit, ka ndodhur një aksident trafiku në mes të automjetit të pasagjerëve Volkswagen Golf me targa të Gostivarit, e drejtuar nga G.M.(35) nga Zdunja e Gostivarit dhe veturë e tipit Volkswagen Polo me shenja regjistrimi të Tetovës, e drejtuar nga A.I.(26) nga Kamnjani i Tetovës. Në këtë aksident ka mbetur i lënduar rëndë pasagjeri i mjetit Golf, A.B. lëndime këto të konstatuara në qendrën emergjente të Gostivarit. Ndërkohë, lëndime trupore ka pësuar vozitësi i mjetit Polo, të cilat janë konfirmuar në Spitalin klinik të Tetovës. Një ekip inspektues nga SPB-Tetovë ka kryer inspektimin në vendin e aksidentit.TS

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2023-12-10-23-42-16-882_com.android.chrome-edit

Kush ishte Liridona dhe Naimi? Detajet e pathëna për vrasjen në Kosovë (video)

rip-600x360

Vdes në detyrë në Jarinjë një polic kufitar i Njësisë Speciale

TABANOC-696x522

Kapen 13 sirianë në afërsi të vendkalimit kufitar “Tabanoc”

bullgari-maqedoni

OKB: Bullgaria t’i garantojë të drejtat e pakicës maqedonase

Izet Mexhiti kasami opozita len lidhja

LEN: BDI së pari i mashtroi shqiptarët me Naser Zyberin, tani për së dyti me Talat Xheferin si kryeministër teknik-administrativ

sela

Ndërroi jetë aktivisti i ASH-së, Emri Bislimi

granit plavaa

Të burgosurit tentuan ta sulmojnë Plavën: Tre të dyshuarit për vrasjen e Liridonës shpërndahen në burgje të ndryshme

arrestime terrorizem shkup

Ndalohet një 20-vjeçar nga Kumanova, kapet me lëndë narkotike

naser zyberi

Zyberi me rastin e 10 dhjetorit: Secili ka të drejtë të jetojë një jetë normale

INFO

NA NDIQ