Aksident në autostradën Shkup – Tetovë, në vendin e quajtur “Karpallëk”

INA
INA

08/11/2023

Një aksident ka ndodhur para pak çastesh në autostradën Shkup-Tetovë në vendin e quajtur Karpallëk, informon Klan M.

Sipas informacioneve të para nga rreshjet e shiut dhe rruga e rrëshqitshme ka bërë që vetura e tipit “Volkswagen” të vetëaksidentohet.

Nga Ndërmarrja për rrugët shtetërore apelohet për kujdes maksimal gjatë vozitjes pasi gjatë gjithë ditës do të kemi rreshje shiu.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

kercove

Digjet një shtëpi në Kërçovë, humb jetën një 79-vjeçar

shkolla-nxenes-780x439-1

Zgjidhet problemi me nxënësit shqiptarë në Çashkë të Velesit, filloristët ndjekin mësimin në shqip

stoilkovski

Stoilkovski lë në pikëpyetje pjesëmarjen e VMRO në Qeverinë teknike

Xheladin-Murati-780x470-1-696x419

Murati me kritika të ashpra për politizimin e arsimit

kkk

Spitali Klinik i Tetovës pranon donacion mbi 1 milion euro nga kompania Ecolog (VIDEO)

pazar-treg-shkup-1

Masat anti-krizë, masa populiste për vota në zgjedhje

xhelo

Murati me kritika të ashpra për politizimin e arsimit

vmro

VMRO: Me Talatin kryeministër, bëhet “BDI-zimi” i Maqedonisë

Krenar Lloga

Lloga: Presim që Palevski të ekstradohet sa më shpejtë! 

INFO

NA NDIQ