Aksident në Gostivar, lëndohet një i mitur

INA
INA

8 Gusht, 2023

SPB Tetovë njofton se dje ka ndodhur një aksident në rrugën rajonale Gostivar-Gradec, në të cilën ka mbetur një i mitur.

“Dje (07-gusht) në ora 14:00 në Departamentin e Policisë së Gostivarit, është raportuar se në rrugën rajonale Gostivar-Gradec, në fshatin Senokos, ka ndodhur një aksident trafiku në mes të një veture të udhëtarëve “Mercedes” me targa të Gostivarit e drejtuar nga A.R.(25) nga Gradeci dhe poashtu vetura tjetër “Mercedes” me targa të huaja, e drejtuar nga Sh.K.(50) nga Senokosi.

Në aksident është lënduar rëndë një pasagjer i mitur në veturën me targa të Gostivarit, e konstatuar në Qendrën Urgjenten në Gostivar. Një ekip nga DPB- Gostivar, ka inspektuar vendin e Aksidentit”, thuhet në njoftimin e SPB Tetovë.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

albin kurti

Kurti: Serbia e kuptoi që bandat terroriste s’kanë asnjë shans me policinë tonë

Deputetet opozita BESA, LD, AAA

Opozita e bashkuar shqiptare me gjithsej 7 deputetë, nuk do të votojë ndryshimet kushtetuese

98DEB80B-C86F-458A-8FFC-1DAFDE19D2F0

Muhamed Lala zgjidhet kryetar i FRASH – Tetovë

derivate nafta dizeli benzin

Nga mesnata benzina lirohet, nafta shtrenjtohet

064b94d4-8473-4ab5-a707-d9b312fc9ae2

Opozita shqiptare: Të gjithë njerëzit e Artan Grubit të përzier në biznesin e kazinove

oliver spasovski

Spasovski mohon se ka konflikt mbi kandidatin e LSDM-së për president: Për ne me rëndësi është Fronti Evropian

Jeton Shaqiri

Shaqiri: Deri në fund të javës do të dorëzohen të gjitha librat

oliver spasovski

Spasovski: Ligji për amnisti nuk zgjidh problemin e burgjeve

shkup

Publikohet lista e vendeve më të sigurta në botë, Maqedonia e Veriut në vendin e 38-të

INFO

NA NDIQ