Aksident në Kumanovë, lëndohen dy persona

Iliria News Agency
Iliria News Agency

01/05/2023

Ministria për Punë të Brendshme njofton se gjatë ditës së djeshme rreth orës 14:00, në rrugën rajonale Kumanovë – Reçicë, automjet Hundai me targa të Kumanovës, drejtuar nga 58 vjeçari S.S nga fshati Reçicë ka dalë nga rruga.

“S.S dhe bashkudhëtarja e saj, 34 vjeçarja M.I nga Kumanova janë dërguar në spitalin e Kumanovës. Mjeku ka konstatuar lëndime të rënda trupore ndaj S.S, ndërsa bashkudhëtarja e saj ka pasur lëndime të lehta trupore”, njoftojnë nga MPB.

Për rastin është njoftuar edhe Prokurori Publik.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

osmani taravari

Sondazh: Arben Taravari apo Bujar Osmani, kush do të merr mbështetjen e shqiptarëve më 24 prill?

serbet smigic sulm veri polici zvecan kfor

Njëri 6 muaj burgim, tjetri 6 mijë euro gjobë – dënohen dy serbët për sulm ndaj KFOR-it në veri

bislimi-petkovic-lajcak

Nis takimi trepalësh në Bruksel për çështjen e dinarit serb

arbana xharra enes goga

Gazetarja Arbana Xharra fiton betejën ligjore kundër Kryeimamit Enes Goga, ky është vendimi

Bilall Kasami

Kasami: Rikonstruimi stadiumit do të fillojë në muajin mars

policia-1-1-1392x766

Humbet ky papagall në Shkup, kush e gjen merr shpërblim prej 1000 euro

Bujar-Osmani2-1-650x400-1

BDI: Bujar Osmani është kandidati i parë i konfirmuar për President të shtetit

Nikola-Sanduloviq

Sanduloviq, Lajçakut: Ke heshtur për tentimvrasjen ndaj meje nga Vuçiqi yt i dashur

vmro

OBRM-PDUKM: Spasovski dhe Kovaçevski, Maqedoninë e kanë shndërruar në Kolumbi

INFO

NA NDIQ