Aksident në magjistralen Kumanovë – Shkup, humb jetën një person

INA
INA

06/11/2023

MPB-ja informon se dje pasdite në ora 18:00 në SPB Shkup është raportuar se në magjistralen Kumanovë – Shkup, në kryqëzimin “Ilinden”, autobusi “neoplan” me targa të Shkupit, i drejtuar nga V.D. 63) nga Shkupi, ka goditur biçikletën të drejtuar nga T.N. (67) nga Shkupi.

Nga aksidenti ka mbetur i lënduar rëndë çiklisti i cili është dërguar për tretman mjekësor në kompleksin klinik “Nënë Tereza”, ku ka ndërruar jetë sot.

Në vendin e ngjarjes është kryer kontroll nga policia e SPB-Shkup.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

ora

Doganat e Maqedonisë parandalojnë kontrabandim të 84 orëve Casio dhe 7.560 copë bizhuteri

liridona-naim-murseli-600x375-1-600x360

Babai takon Naim Murselin në burg: Djali im nuk ka ditur gjë për vrasjen e Liridonës atë natë

liridona

Fëmijët e Liridonës merren nën kujdestarinë e shtetit suedez

punetor

Demolli: Pas janarit vështirë se do të gjenden punëtorë me pagë 600 euro

moti

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

pacolli pasuria

Pacolli akuzon “disa njerëz” se po tentojnë ta ngatërrojnë publikun rreth vrasjes së Liridonës

liridona

Publikohet video nga restoranti ku Naimi i çoi fëmijët dhe Liridonën pak para vrasjes

granit plavaa

Videoja e Granit Plavës, i dyshuari për ekzekutimin e Liridonës, kur hyn në restorant

Screenshot_2023-12-09-19-38-51-489_com.android.chrome-edit

Ky është personi i katërt që u arrestua sot për vrasjen e Liridona Ademajt

INFO

NA NDIQ