Aksident në mes një motoçiklete dhe makine në Strumicë, ndërron jetë një 17-vjeçar

INA
INA

28/07/2023

MPB Maqedoni informon se dje (27.07.2023) në ora 23:50 në SPB Strumicë është raportuar se në bulevardin “Goce Dellçev” në Strumicë ka ndodhur një aksident trafiku në mes të motoçikletës “Yamaha” me targa të Strumicës, i drejtuar nga një 17 vjeçar nga fshati Gradashorci dhe veturës “BMW” me targa bullgare e drejtuar nga G.D.(25) nga fshati Bosilovë, Strumicë.

“Nga plagët e marra në vendin e aksidentit ka ndërruar jetë bashkëudhëtar i motoçikletës 17-vjeçar, vdekjen e të cilit e kanë konstatuar mjekët e Ndihmës së Shpejtë të Strumicës.

Ndërkaq, motoçiklisti ka pësuar lëndime të rënda, të cilat janë konfirmuar në Qendrën mjekësore Strumicë”.

“Prokurori publik nga Prokuroria Themelore Publike Strumicë dhe ekip inspektues nga Stacioni Policor Strumicë kanë kryer këqyrje të vendit”, njoftojnë nga MPB.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

IMG_6922

Sela: Nuk mund të shesin opozitarizëm ata që 20 vite nuk u kujtuan për shqiptarët, dhe shkelin marrëveshjet

Mexhiti gashi kasami

Gashi, Kasami dhe Mexhiti bashkëbisedim me mërgimtarët në Zvicër

Naim Murseli Liridon

Naim Murseli pranon përpara policisë se ka urdhëruar vrasjen e gruas së tij, 15 mijë euro i dha para dhe 15 duhej pas aktit

pendarovski-nato

Pendarovski: Maqedonia e Veriut është një vend i vogël me ambicie të mëdha klimatike

Dimitar Kovacevski

Kovaçevski: Me një sistem tatimor efikas dhe politika pozitive, sigurojmë stabilitet financiar të vendit

Arben Taravari

Taravari sqaron gjitha dilemat dhe akuzat, ASH është faktor, do të dij si të veprojë

arben taravari

Taravari: Bota është e polarizuar, mesazhet e Lavrov janë të pritshme

Screenshot_162

Skandal në Shkup! Një grua ua mundësoi dy burrave të kenë marrëdhënie seksuale me dy të mitura, më pas i xhiroi

Bilall Kasami

Kasami: Bujari e solli Llavrovin në Shkup që të flas kundër shqiptarëve dhe Kosovës

INFO

NA NDIQ