Aksident në rrugën Ohër-Kërçovë, humb jetën një person

Picture of Iliria News Agency
Iliria News Agency

21/02/2022

Një person ka humbur jetën në aksidentin në komunikacion që ka ndodhur mbrëmë në magjistralen Ohër-Kërçovë në afërsi të Podmolje.

Aksidenti ka ndodhur në mes një veture “Audi” me targa të Ohrit drejtuar nga M.L (24) nga fshati Belçishta dhe një veture “Polo” drejtuar nga H.K. (30) nga Ohri.

Në aksident në vendin e ngjarjes ka humbur jetën H.K., ndërsa lëndime të rënda trupore ka marrë M.L.

Me urdhër të prokuroritë publik është kryer autopsi të trupit të të ndjerit.

TË FUNDIT
13 minuta
Hajredini: BDI ka mbetë me vetëm 8 deputetë
20 minuta
Mitsotakis: Shkupi dhe Tirana vetëm mund të përfitojnë me raportet e mira me Athinën!
20 minuta
Macron: Unë me të vërtetë mendoj se Evropa jonë mund të vdesë
2 orë
Taravari tregon se si do të punohet në Qeverinë e re
3 orë
Muralet që i japin ngjyra Maqedonisë së Veriut

ME TE LEXUARA

1 ditë
Politikani britanik: Aleatët të konsultohen për të avancuar statusin e Kosovës në NATO
2 ditë
VIDEO/Ukraina hakmerret keq ndaj Rusisë, i shkatërron sistemin raketor që vlen 800 milionë dollarë
12 orë
Biden me deklarata të ashpra për Putin: Qëndrojmë fort me Ukrainën kundër një tirani brutal
1 ditë
Australiani kapet në Ohër për grabitje
3 orë
Muralet që i japin ngjyra Maqedonisë së Veriut
1 ditë
Kampionia shqiptare: Dua të bëhem Mbretëresha e shahut në botë (VIDEO)

LEXO MË SHUMË

xhevdet hajredini ali ahmeti

Hajredini: BDI ka mbetë me vetëm 8 deputetë

micotakis mitsotakis

Mitsotakis: Shkupi dhe Tirana vetëm mund të përfitojnë me raportet e mira me Athinën!

Makron Macron

Macron: Unë me të vërtetë mendoj se Evropa jonë mund të vdesë

arben taravari

Taravari tregon se si do të punohet në Qeverinë e re

mural shtepia shendetit kumanove

Muralet që i japin ngjyra Maqedonisë së Veriut

Dimitar-Apasiev-007-scaled

Apasiev: Këta që po vijnë janë edhe më të këqinjë se BDI

fronti evropian

Fronti Europian parashtroi ankesë në KSHZ për rivotimin në Zhelinë

nexhmedin spahiu

Spahiu: Isha në Beograd, kondukteri s’mi mori dinarët, tha ‘nuk guxoj prej Albin Kurtit’ (VIDEO)

ukraine

Rusia sulmon një qendër tregtare në Kharkiv, 12 persona humbin jetën, mbi 40 të tjerë plagosen

INFO

NA NDIQ