Aksident në rrugën Ohër – Resnjë, ndërron jetë një motoçiklist

Picture of INA
INA

08/07/2024

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur mbrëmë në rrugën Ohër – Resnjë, afër urës Prentov. Në aksident ka humbur jetën një motoçiklist.

Sipas informacioneve, motoçiklisti është përplasur me një makinë dhe ka ndërruar jetë si pasojë e plagëve të marra.

Zëdhënësi i SPB Ohër, Stefan Dimoski, ka konfirmuar se ka ndodhur një aksident i rëndë trafiku dhe se po hetohet nga policia e trafikut. Ai ka bërë të ditur më shumë detaje rreth ngjarjes tragjike për ditën e sotme.

TË FUNDIT
35 minuta
Veterania e arsimit Shpresa Sinani, gruaja që punoi pandalë për emancipimin e grave
2 orë
VLEN: Prokuroria të merret me Bujar Osmani për abuzime si ish-ministër i jashtëm
3 orë
Protestë në Shkup për ish-ushtarin e UÇK-së, Blerim Ramadanin
15 orë
Snopçe: Ja e vërteta e votimit! Ilire Dauti vazhdon me avazin e manipulimit
15 orë
Dauti: VLEN mbështet zvarritjen e formimit të Komitetit për bashkësitë

ME TE LEXUARA

1 ditë
Takim në Ministrinë e Shëndetësisë për zgjerim të Listës pozitive me medikamente inovative
17 orë
Klima e biznesit, DASH kritikon korrupsionin në Maqedoninë e Veriut
1 ditë
Mickoski-Radev: Prioritet janë marrëdhëniet e mira fqinjësore
17 orë
Agim Krasniqi dhe Sehat Ramadani ekstradohen nga Kosova në Maqedoninë e Veriut
24 orë
EVN: Është riparuar defekti me rrymën elektrike pas motit të ligë në Shkup

LEXO MË SHUMË

IMG_4549

Veterania e arsimit Shpresa Sinani, gruaja që punoi pandalë për emancipimin e grave

Bujar Osmani

VLEN: Prokuroria të merret me Bujar Osmani për abuzime si ish-ministër i jashtëm

arrest ushtar blerim ramadani

Protestë në Shkup për ish-ushtarin e UÇK-së, Blerim Ramadanin

halil snopce

Snopçe: Ja e vërteta e votimit! Ilire Dauti vazhdon me avazin e manipulimit

Ilire dauti ASH

Dauti: VLEN mbështet zvarritjen e formimit të Komitetit për bashkësitë

haker-1

Kolaps i plotë në sistemin botëror! Preken aeroporte, banka, telekomunikacioni, Maqedonia pa probleme

bilall kasami

Kasami në takim me Nikollovskin, bisedojnë për Planin Gjeneral Urbanistik të Tetovës (FOTO)

arben taravari

Emërohen drejtorë të rinj në 14 klinika dhe spitale, ja emrat

agim krasniqi grupi kondoves

Agim Krasniqi dhe Sehat Ramadani ekstradohen nga Kosova në Maqedoninë e Veriut

INFO

NA NDIQ