Aksident në rrugën Strugë-Dibër, lëndohet një person

Iliria News Agency
Iliria News Agency

18/01/2022

MPB njofton se një person ka mbetur i lënduar rëndë në një aksident trafiku që ka ndodhur dje në rrugën rajonale Strugë-Dibër, mes dy automjeteve.

“Me datë 17.01.2022 rreth orës 13:20 është raportuar se në rrugën rajonale Strugë-Dibër ka ndodhur një aksident trafiku në mes të automjetit “Golf”, me targa të Vevçanit, i drejtuar nga T.R.(41) nga fshati Vevçan i Strugës dhe automjetit “Skoda”, me targa të Strugës, i drejtuar nga K.A. (49) nga fshati Veleshtë, Strugë.

Në aksident lëndime të rënda trupore ka pësuar K.A., të konstatuara në Spitalin Special “Shën Erzamo” në Ohër. Kontroll është kryer nga ekipi inspektues nga Stacioni Policor Strugë”, njoftojnë nga MPB.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

tetove

BDI feston në Tetovë

Zgjedhje votime vota Maqedoni

Disa nga rezultatet jo zyrtare nga rajoni i Tetovës

arber

Ademi: Sot populli foli

Bilall Kasami

Kasami: Dalja e votuesve e lartë, po tregohet vendosmëri për ndryshim

vlen

VLEN: Në Likovë vjedhje masive të votave, mbushje dhe treni bullgar

MPB-policia-maqedonise

Arrestohen pesë persona, fotografuan fletëvotimet

kumanove hotel kristal

Mbyllet vendvotimi 1075 në Gjimnazin e Kumanovës

likov

Procesi në Likovë po zhvillohet pa pengesa. Fetai: Në zonat rurale fluksi më i madh është pas orës 15

Zgjedhje votime vota Maqedoni

KSHZ: 35.89 % votuan deri në ora 15:00

INFO

NA NDIQ