Aksident në rrugën Tetovë-Gostivar, pesë të lënduar

Picture of ina-online
ina-online

28/06/2023

Sot ka ndodhur një aksident në komunikacion në rrugën Tetovë-Gostivar në të cilën janë lënduar disa persona.

“Sot (28 qershor) rreth orës 09:45 në SPB Tetovë është raportuar se në magjistralen Tetovë-Gostivar ka ndodhur një aksident trafiku në të cilin janë përfshirë tri automjete “Seat Leon” me targa të Gostivarit dhe “Volkswagen Golf” dhe “Fiat” me targa të Tetovës”, njoftojnë nga policia.

Në aksident janë lënduar gjithsej pesë persona të cilët menjëherë janë dërguar në Spitalin e Përgjithshëm të Gostivarit “Ferid Murad” për ndihmë mjekësore.

Në vendin e ngjarjes ekspertizë është bërë nga policia e njësitit për punë të brendshme të Gostivarit.

TË FUNDIT
53 minuta
Detaje të reja nga vrasja e Faton Hajrizit, ja ku ishte fshehur
1 orë
Pasdite në disa pjesë të Maqedonisë priten stuhi me reshje të dendura të shiut, erë të fuqishme dhe breshër
1 orë
Najçevska reagon ndaj VLEN pas promovimit të 30 milionë eurove për komunat shqiptare: Po e ndajnë vendin sipas fiseve...
2 orë
Faton Hajrizi vritet në Serbi, dalin pamjet nga vendi i ngjarjes
3 orë
Durmishi: Mbështetje financiare prej 80 milionë denarë për ndërmarrjet mikro, të vogla dhe të mesme, për zejtarët, për vendosjen e standardeve HALLALL dhe ISO dhe projektet për zhvillimin e sipërmarrësisë

ME TE LEXUARA

1 ditë
Kurti reagon për ndalimin e ushtarit të UÇK-së në Maqedoninë e Veriut
5 orë
Disa vjedhje në Çarshinë e Shkupit, hajni kapet nga kamerat!
1 ditë
Shaqiri: Koalicioni Evropian asnjëherë nuk kanë qenë të interesuar për ish-ushtarët e UÇK-së
53 minuta
Detaje të reja nga vrasja e Faton Hajrizit, ja ku ishte fshehur
2 ditë
Arrestimi i veteranit të UÇK’së, Ambasadori Qehaja: S’ka rrezik për dorëzimin e Blerim Ramadanit në Serbi

LEXO MË SHUMË

IMG_4516

Detaje të reja nga vrasja e Faton Hajrizit, ja ku ishte fshehur

Stuhia Ballkan

Pasdite në disa pjesë të Maqedonisë priten stuhi me reshje të dendura të shiut, erë të fuqishme dhe breshër

najcevska

Najçevska reagon ndaj VLEN pas promovimit të 30 milionë eurove për komunat shqiptare: Po e ndajnë vendin sipas fiseve…

IMG_4516

Faton Hajrizi vritet në Serbi, dalin pamjet nga vendi i ngjarjes

besar durmishi

Durmishi: Mbështetje financiare prej 80 milionë denarë për ndërmarrjet mikro, të vogla dhe të mesme, për zejtarët, për vendosjen e standardeve HALLALL dhe ISO dhe projektet për zhvillimin e sipërmarrësisë

liqeni

Është nxjerr trupi i 43-vjeçarit i cili u mbyt në Liqenin e Dojranit

Murtezani-Dreksler-Mbeshtetja-e-Gjermanise-eshte-thelbesore-per-rrugen-evropiane-te-RMV-se

Murtezani-Dreksler: Mbështetja e Gjermanisë është thelbësore për rrugën evropiane të RMV-së

lope

Nuk po ruan kush më lopë e dele në Maqedoninë e Veriut

evn-1

EVN: Është riparuar defekti me rrymën elektrike pas motit të ligë në Shkup

INFO

NA NDIQ