Aksident në rrugën Tetovë-Shkup, lëndohen pesë persona

Picture of INA
INA

31/05/2023

Pesë persona kanë mbetur të lënduar në aksidentin afër Grupçinit në Tetovë, thonë për “Makfax” nga MPB.

Nga informacionet e para mësohet se automjeti “Renault” është përmbysur pasi ka dalë nga rruga. Deri më tani nuk ka informacione për automjetin e dytë të përfshirë në aksident.

“Bëhet fjalë për një automjet “Renault 19” me targa të Shkupit të cilin e drejtonte Z.M.(20) nga Morana e Shkupit. Lëndimet janë konstatuar në Spitalin klinik të Tetovës. Në vendin e aksidentit, në koordinim me prokurorin publik, një ekip i MPB-së së Tetovës po kryen hetime”, thonë nga MPB.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë edhe punonjësit e policisë.

TË FUNDIT
1 orë
Bajrami: Është një ëndërr të luaj për Shqipërinë, Italia ekip i madh
2 orë
Kuqezinjtë munden me përmbysje nga Italia
3 orë
Italia në epërsi në pjesën e parë, Shqipëria e para tundi rrjetën
3 orë
Goli i Bajramit ndaj Italisë, më i shpejti në histori të Evropianeve (VIDEO)
5 orë
Alternativa vendosi për emrat e ministrit dhe zëvendësministrave, ja kush janë?

ME TE LEXUARA

3 orë
Goli i Bajramit ndaj Italisë, më i shpejti në histori të Evropianeve (VIDEO)
14 orë
Përplasje mes Gruevskit dhe Jankullovskës, dyshja e dikurshme famoze e pushtetit
3 orë
Italia në epërsi në pjesën e parë, Shqipëria e para tundi rrjetën
14 orë
De Biasi bën prognozën e ndeshjes Itali-Shqipëri, lartëson tre nga kuqezinjtë tanë
2 orë
Kuqezinjtë munden me përmbysje nga Italia
15 orë
Orhan Murtezani ministër për Integrime?

LEXO MË SHUMË

bajrami

Bajrami: Është një ëndërr të luaj për Shqipërinë, Italia ekip i madh

bajrami gol

Kuqezinjtë munden me përmbysje nga Italia

bajrami

Italia në epërsi në pjesën e parë, Shqipëria e para tundi rrjetën

Goli i Bajramit ndaj Italisë, më i shpejti në histori të Evropianeve (VIDEO)

IMG_3144

Alternativa vendosi për emrat e ministrit dhe zëvendësministrave, ja kush janë?

shqiperi itali

Ja kush do ta fitojë ndeshjen Itali-Shqipëri sipas sondazhit të UEFA-s

shqiptarja fustan

“Si shqiponjë në stadium”, fustani i vajzës nga Prishtina rrëmben vëmendjen në Dortmund

edi rama

“Kur të thotë gjermani aty hahet më mirë” – Rama befasohet nga restoranti i shqiptarëve në Gjermani

kombetarja shqiptare shqiperia

Nga Broja e Asllani te Ramadani e Abrashi – vlera e futbollistëve të Shqipërisë

INFO

NA NDIQ