Aksident në Shkup, lëndohet një i mitur

INA
INA

06/06/2023

MPB-ja njofton se dje në ora 19:30 në SPB Shkup është raportuar se rreth orës 15:15 në rr. “Luka Gerov” në Shkup, një automjet ka goditur një të mitur dhe është larguar nga vendi i ngjarjes.

I mituri ka pësuar lëndim të rëndë trupor, të cilat janë konstatuar në Kompleksin Klinikë “Nënë Tereza”.

Në vendin e ngjarjes kontroll kanë kryer policia nga SPB Shkup dhe po ndërmerren masa për zbardhjen e rastit.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

liridona-naim-murseli-600x375-1-600x360

Babai takon Naim Murselin në burg: Djali im nuk ka ditur gjë për vrasjen e Liridonës atë natë

liridona

Fëmijët e Liridonës merren nën kujdestarinë e shtetit suedez

punetor

Demolli: Pas janarit vështirë se do të gjenden punëtorë me pagë 600 euro

moti

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

pacolli pasuria

Pacolli akuzon “disa njerëz” se po tentojnë ta ngatërrojnë publikun rreth vrasjes së Liridonës

liridona

Publikohet video nga restoranti ku Naimi i çoi fëmijët dhe Liridonën pak para vrasjes

granit plavaa

Videoja e Granit Plavës, i dyshuari për ekzekutimin e Liridonës, kur hyn në restorant

Screenshot_2023-12-09-19-38-51-489_com.android.chrome-edit

Ky është personi i katërt që u arrestua sot për vrasjen e Liridona Ademajt

kercove

Digjet një shtëpi në Kërçovë, humb jetën një 79-vjeçar

INFO

NA NDIQ