Aksident trafiku afër Shtipit, humb jetën një person

Picture of Iliria News Agency
Iliria News Agency

06/02/2023

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur mëngjesin e sotëm në magjistralen Shtip – Milladinovci, në afërsi të vendbanimit “Tre Çezmat”.

Sipas informacioneve të para, në aksident ka humbur jetën një person nga Gjevgjelia.

Zëdhënësja e SPB-Shtip Gordana Panajotova konfirmon për MIA se aksidenti ka ndodhur në mes të një kamioni dhe një automobili.

Për momentin në vendngjarje ndodhen ekipet e Shërbimit Mjekësor të Urgjencës, Zjarrfikësve dhe Policisë.
LAMM njoftoi se është ndërprerë komunikacioni në magjistralen Shtip – Milladinovci.

TË FUNDIT
30 minuta
Rezolutat e Ali Ahmetit janë të vonuara
3 orë
Sa para po harxhohen për dasma?!
4 orë
“Taravari Konekt”, lansohet linja direkte (FOTO)
4 orë
Komuna e Tetovës shkurton orarin e parkingut zonal – Pas orës 21:00, qytetarët mund ta shfrytëzojnë parkingun pa pagesë
6 orë
Hakim Suma sekretar shtetëror në Ministrinë e Ekonomisë dhe Punës

ME TE LEXUARA

11 orë
Ibush Jusufi zëvendës-sekretar në Kuvendin e Maqedonisë së Veriut (FOTO)
3 orë
Sa para po harxhohen për dasma?!
1 ditë
Mblidhet Trupi Koordinues Politik i VLEN, ja çfarë u vendos
10 orë
Ageler: SHBA është këtu të ju mbështesë dhe jo të ndërhyjë
30 minuta
Rezolutat e Ali Ahmetit janë të vonuara
1 ditë
Mexhiti për tubimin e BDI-së: Po bëjnë si “pula pa kokë”
7 orë
Nga mesnata çmime të reja të naftës në Maqedoninë e Veriut
1 ditë
Taravari: Ahmeti di të veprojë si opozitar i vërtetë

LEXO MË SHUMË

Arsim sinani

Rezolutat e Ali Ahmetit janë të vonuara

dasma

Sa para po harxhohen për dasma?!

arben taravari

“Taravari Konekt”, lansohet linja direkte (FOTO)

Komuna-e-Tetoves-5

Komuna e Tetovës shkurton orarin e parkingut zonal – Pas orës 21:00, qytetarët mund ta shfrytëzojnë parkingun pa pagesë

hakim musa besar durmishi

Hakim Suma sekretar shtetëror në Ministrinë e Ekonomisë dhe Punës

Fatmir Dehari

Koalicioni i BDI-së me turqit, boshnjakët dhe romët, Dehari: Strategji e qëlluar, si asnjëherë më parë u arrit fitore e madhe

Spitali_tetove-780x470-2

Spitali klinik i Tetovës me drejtor të ri (FOTO)

hkolla_klasa_derrasa_e_zeze_sindikata greve

Dy të tretat e nxënësve të ardhshëm të shkollave të mesme u regjistruan në shkollat ​​profesionale

dasma krisma

Dënim me burg prej 1 deri 5 vjet për të shtëna me armë zjarri

INFO

NA NDIQ