Aksident trafiku në Çair, disa të lënduar (FOTO)

0

Pasditën e së premtes në rrugën Emin Duraku në Çair -Shkup, ka ndodhur një aksident trafiku , në të cilin me lëndime kanë përfunduar 3 gra dhe një fëmijë, raporton gazeta KOHA.

Sipas informacioneve nga vendi i ngjarjes, deri te aksidenti ka ardhë kur një veturë e markës “Jugo” që ka qenë në lëvizje me shpejtësi të madhe është përplasur me një veturë të markës “Pezho 307”. (koha.mk)