Aksident trafiku në Shkup, një veturë ka përplasur një biçiklist

Picture of INA
INA

04/06/2024

Aksident trafiku mëngjesin e sotëm në afërsi të “Sobornës” në qendër të Shkupit.

Sipas MPB-së, një vetur “Mercedes” ka përplasur një biçiklist. Në vendin e aksidentit po kryhet këqyrja, ndërsa më shumë informacion priten në buletinin e policisë.

TË FUNDIT
35 minuta
Mexhiti: Asnjë Ivan Stoilkoviç nuk mundet kurrë që t’i ndryshojë faktet e kryera!
42 minuta
Sali: për shqiptarët ky rotacion politik nënkupton edhe rotacion në jetën e tyre reale, sepse më 2024 po përfundojnë vitet e letargjisë
1 orë
Ageler kundër ankesave të Frontit Evropian: Nuk ka detyrim ligjor që BDI të jetë në qeveri
1 orë
Taravari: Kalojmë në veprim, këto janë synimet tona, integrimet evropiane, heqja e 20% …
1 orë
Durmishi: Po nisim një proces të ri të rimëkëmbjes ekonomike

ME TE LEXUARA

1 ditë
Fillon sot regjistrimi elektronik i nxënësve në shkollat e mesme
1 orë
Taravari: Kalojmë në veprim, këto janë synimet tona, integrimet evropiane, heqja e 20% …
22 orë
Kujdes! Nesër dhe pasnesër do të bllokohen disa rrugë në Shkup – që çojnë te varrezat e Butelit
4 orë
Ky është parashikimi i motit për sot
1 ditë
Ndërron jetë një ushtar profesionist 25-vjeçar në poligonin “Krivolak”
1 orë
Ageler kundër ankesave të Frontit Evropian: Nuk ka detyrim ligjor që BDI të jetë në qeveri

LEXO MË SHUMË

Foto

Mexhiti: Asnjë Ivan Stoilkoviç nuk mundet kurrë që t’i ndryshojë faktet e kryera!

shefii 2 (1)

Sali: për shqiptarët ky rotacion politik nënkupton edhe rotacion në jetën e tyre reale, sepse më 2024 po përfundojnë vitet e letargjisë

Angela Ageler

Ageler kundër ankesave të Frontit Evropian: Nuk ka detyrim ligjor që BDI të jetë në qeveri

FB_IMG_1718965756133

Taravari: Kalojmë në veprim, këto janë synimet tona, integrimet evropiane, heqja e 20% …

4a80d4fb-369e-4972-951f-6704aa84eccf

Durmishi: Po nisim një proces të ri të rimëkëmbjes ekonomike

IMG_3408

Arben Fetai: Këto janë prioritetet dhe katër shtyllat e VLEN në Qeverinë e re

kasami

Kasami: Decentralizimi i plotë lokal, prioritet i qeverisjes tonë

Foto

Mexhiti: Balancuesi do të zëvendësohet me ligj për përfaqësim të drejtë

policia-maqedonise-598x330

Në një fermë në Gostivar janë vjedhur lopë dhe qengja

INFO

NA NDIQ