Aksident tragjik në autostradën Shkup-Kumanovë, mërgimtari nga Zvicra godet për vdekje një 54-vjeçar

Picture of INA
INA

19/08/2023

Një 20-vjeçar nga Shkupi, me vendbanim të përkohshëm në Zvicër ka goditur për vdekje me veturë një 54-vjeçar. Nga MPB thonë se ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në autostradën Shkup-Kumanovë.

“Me datë 18.08.2023 në ora 20:43 në SPB-Shkup është raportuar se në autostradën Shkup-Kumanovë në dalje nga Shkupi, XH.I.(20) nga Shkupi, me vendbanim në Zvicër, me automjetin e pasagjerëve “Audi” me targa zvicerane ka goditur këmbësorin G.S.(54) nga fshati Pçinja i Kumanovës, me çka e ka lënë veturën dhe është larguar nga vendi i ngjarjes. Nga plagët e marra këmbësori G.S. ka ndërruar jetë në vend, ndërsa mjeku i Emergjencave Mjekësore ka konstatuar vdekjen e tij”, thonë mes tjerash nga MPB./tv21.tv

TË FUNDIT
40 minuta
Taravari: Shqiptarët do të kenë kryeparlamentarin e gjashtë ministri (VIDEO)
49 minuta
Salihu mbështetje nga bashkëatdhetarët në Padova
2 orë
Ilir Meta: Ja pse e mbështeta VMRO-DPMNE-në?
3 orë
VLEN: Ali Ahmeti e ka humbur kontrollin, i bëjmë thirrje të bëhet opozitë konstruktive
4 orë
Gashi për bisedimet me VMRO-në për qeveri: Bukur mirë, në rrugë të mbarë

ME TE LEXUARA

15 orë
Paradite mot me diell dhe i ngrohtë, pasdite në disa pjesë të Maqedonisë së Veriut pritet shi dhe bubullima
3 orë
VLEN: Ali Ahmeti e ka humbur kontrollin, i bëjmë thirrje të bëhet opozitë konstruktive
14 orë
Qëndroi ulur kur Kurti hyri në zyrën ku ndodhej edhe O’Brien, Rama flet për fotografinë që u bë virale
2 orë
Ilir Meta: Ja pse e mbështeta VMRO-DPMNE-në?
10 orë
Zyrtari i policisë së Maqedonisë kapet duke marrë 12 mijë euro ryshfet
49 minuta
Salihu mbështetje nga bashkëatdhetarët në Padova
10 orë
Micotakis për ERT: Do të krijoni probleme – RMV është edhe për përdorim të brendshëm!
40 minuta
Taravari: Shqiptarët do të kenë kryeparlamentarin e gjashtë ministri (VIDEO)
10 orë
Radev: Rruga e Maqedonisë për në Bruksel kalon nëpër Sofje

LEXO MË SHUMË

Arben Taravari

Taravari: Shqiptarët do të kenë kryeparlamentarin e gjashtë ministri (VIDEO)

IMG_2207

Salihu mbështetje nga bashkëatdhetarët në Padova

meta

Ilir Meta: Ja pse e mbështeta VMRO-DPMNE-në?

vlen gashi kasami mexhiti taravari

VLEN: Ali Ahmeti e ka humbur kontrollin, i bëjmë thirrje të bëhet opozitë konstruktive

Screenshot-31

Gashi për bisedimet me VMRO-në për qeveri: Bukur mirë, në rrugë të mbarë

IMG_2195

Kurti priti krerët e koalicionit VLEN, i uroi për fitoren dhe rezultatin zgjedhor

Gordana Siljanovska Davkova

Presidentja e sapozgjedhur nisi me zgjedhjen e stafit, sa kuadro shqiptare do jenë?!

Screenshot_2024-05-18-15-32-20-219_com.android.chrome-edit

Fronti Europian mund t’i humbë dy deputetë? Ahmeti: I dimë në detaje marrëveshjet në podrumet e kuqe

IMG_2192

Deputetja shqiptare do ta udhëheq seancën konstituive të përbërjes së re parlamentare

INFO

NA NDIQ