Aksident tragjik në qarkoren e Shkupit, vdes një grua

Iliria News Agency
Iliria News Agency

28/04/2023

Një grua 53 vjeçe ka ndërruar jetë në aksidentin e djeshëm në qarkoren e Shkupit, respektivisht në nyjen drejt Vizbegut, përcjell TV21. Nga MPB thonë se vetura në të cilën ishte viktima humbi kontrollin dhe doli nga rruga.

“Më datë 27.04.2023 në ora 14:30 në SPB-Shkup është raportuar se në qarkoren e Shkupit, në nyjën në Vizbeg, automjeti i pasagjerëve “Rover” me targa të Shkupit, në të cilin janë transportuar S.S.(53) dhe M.S.(54). të dy nga fshati Vollkovë i Shkupit, ka dalë nga rruga. S.S. ka ndërruar jetë në vendin e aksidentit, ndërsa M.S. ka marrë lëndime trupore të konstatuara në Kompleksin e Klinikave “Nënë Tereza” në Shkup”, njoftojnë nga MPB.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

reuten

Reuten: Sanksionuam Kosovën, jo agresorin – duhen hapa ndaj Vuçiqit e Dodikut

stevo-pendarovskiii-780x470-1

Pendarovski: Do të anëtarsohem në VMRO-DPMNE nëse do të arrijnë që maqedonasit t’i përfshijnë në Kushtetutën bullgare

IMG_9497

Kongresi i LSDM zyrtarizoi kandidaturën e Pendarovskit për president

IMG_9496

IPIS demanton: Nuk kemi bërë anketë që u shpërnda sot

IMG_9478

Pritja e Taravarit në Strugë në hapjen e shtabit zgjedhor (Video)

IMG_9479

Selimi: Ndihma e shpejt në Shkup për herë të parë me shef shqiptar

David-Philips

Serbët le të shkojnë në Serbi, nëse duan të përdorin dinarin, thotë ish-zyrtari amerikan

bdi-ali-ahmeti-cair

BDI me kandidatë për deputetë në njësitë 3 dhe 4, ja emrat?

Ilir-Demiri-921x614

Demiri: nuk do të ketë incizime pa radhë, terminet për rezonancë magnetike do të publikohen në “Termini im”

INFO

NA NDIQ