Aksident tragjik në rrugën Kërçovë – Ohër, një i vdekur dhe disa të lënduar

INA
INA

31 Maj, 2023

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në aksin rrugor Kërçovë – Ohër në pjesën e cila ka filluar të ndërtohet prej disa viteve. Fatkeqësisht, nga përplasja e tre automjeteve ka edhe një viktimë, ndërsa disa të tjerë janë lënduar, përcjell Klan Macedonia.

“Ka ndodhur një aksident trafiku, hetimet janë duke vazhduar”, ka thënë Stefan Dimoski, zëdhënës i SPB Ohër për “Makfax”.

Sipas informacioneve në aksident është përfshirë një furgon mallrash që është përplasur me një makinë “Volkswagen”.

Të pranishëm në vendin e aksidentit kanë qenë disa persona, si dhe një autoambulancë, e cila ka ofruar ndihmë për pasagjerët./KlanMacedonia

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

pensionist

Prej nesër fillon pagesa e pensioneve, me rritje prej 5.3%

bilall kasami

Kasami: Nuk do të votojmë për ndryshimet Kushtetuese, kërkojmë të hiqet 20%

iphone dyqan

Sa rroga nevojiten për iPhone 15 në Maqedoni dhe në rajon

market

AUV: Ushqimi që importohet në RMV – i sigurtë!

Digital era Romaing

Prej sot roamingu me BE më lirë për qytetarët e Maqedonisë së Veriut

mickoski

Mickoski: Deputetët do të largohen nga Kuvendi nëse qeveria provon ta miratojë Ligjin për amnisti me procedurë të shkurtuar dhe flamur evropian

bujar osmani

Trupat serbe pranë kufirit me Kosovën, Bujar Osmani kontakton Daçiqin: Mirëpres deklaratën për tërheqje

Polici-a-2-750x430

Rast i rëndë në Shkup! Theret për vdekje një 35-vjeçar dhe i vihet flaka banesës ku qëndronte

zemra semundje

Shtohen sëmundjet e zemrës tek të rinjtë në Maqedoni, mjekët apelojnë për kontrolle

INFO

NA NDIQ