Aksion “gueril” në objektin e vëllait të Artan Grubit (FOTO)

Iliria News Agency
Iliria News Agency

06/03/2023

Aksion gueril në objektin e vëllait të Artan Grubit. Disa qytetarë përmes posterëve të ngjitur e nxorën në “shitje” këtë objekt për vetëm 700 euro për metër katror.

Më herët nga opozitarja VMRO DPMNE kishin akuzuar Grubin se ka ndikuar që ky objekt në sheshin e Shkupit të blihet me 100 mijë euro, përkatësisht 700 euro për metër katror në ndërkohë që sipas tyre, vlera reale është shumë më e lartë. Grubi nga ana tjetër kishte demantuar këto lajme duke shtuar se vëllai i tij është në biznesin e turizmit për më shumë se 20 vite./Alsat

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

FB_IMG_1713028144302

Taravari takim në Kumanovë me Shpëtim Pollozhanin

stevo pendarovski

Pendarovski: Nuk ka plan “B” për ndryshimet kushtetuese, vetëm plan “A”

bujar osmani

Osmani: Marrëveshja e Ohrit ma ka mundësuar që të mbërrij të bëhem kryetar i gjysmës së botës!

Arben Taravari VLEN

Taravari: Maqedonia e Veriut prodhuese e sigurisë – BE, SHBA dhe NATO janë aleatët tanë të pazëvendësueshëm

Pançe Toshovski

Toshkovski: Atmosfera parazgjedhore është e qetë dhe pa incidente

mjeke

Anulohet konkursi për punësimin e 1 117 punonjësve shëndetësor

rasti monstra

Rasti “Monstra” do të kërkoj drejtësi në Strasburg

spital-infermiere-mjeke shendetesi

Çdo muaj nga 12 infermiere ikin nga Maqedonia e Veriut

gruaja dhune burri rrahje

Gruaja nga Piroku e rreh rëndë me shuplaka burrin nga Gostivari

INFO

NA NDIQ