Aksion i madh policor në Haraçinë (VIDEO)

Iliria News Agency
Iliria News Agency

29/04/2023

Një aksion i zgjeruar policor është duke ndodhur në këto momente në Haraçinë të Shkupit, informon Klan Macedonia.

Sipas informacioneve fillestare, forcat policore po bëjnë kontrolle në disa lokale në Haraçinë.

Klan Maqedoni mëson se bëhet fjalë për operacion kërkimi të personave me fletarrest për kryerje apo dyshim për kryerje të veprave penale.

Detaje më të hollësishme nga MPB do të japin pas përfundimit të aksionit.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

lista zgjedhore

Nesër fillon inspektimi publik i Listës Zgjedhore për zgjedhjet presidenciale dhe kuvendare

Jovan mitreski

Mitreski: Marrëveshjet ndërkombëtare s’mund të ndryshohen me ligj tjetër

osmani taravari

Sondazh: Arben Taravari apo Bujar Osmani, kush do të merr mbështetjen e shqiptarëve më 24 prill?

shqiptar-mal i zi

Shqiptari i vrarë sot në Mali të Zi, kishte kërkuar statusin e dëshmitarit, ka ofruar informacione për disa vrasje

Bilall Kasami

Kasami: Rikonstruimi stadiumit do të fillojë në muajin mars

policia-1-1-1392x766

Humbet ky papagall në Shkup, kush e gjen merr shpërblim prej 1000 euro

scholz-shulc-olaf

Gjermania nuk do të dërgojë trupa tokësore në Ukrainë

Bujar-Osmani2-1-650x400-1

BDI: Bujar Osmani është kandidati i parë i konfirmuar për President të shtetit

vmro

OBRM-PDUKM: Spasovski dhe Kovaçevski, Maqedoninë e kanë shndërruar në Kolumbi

INFO

NA NDIQ