Aksion i madh policor në Shkup, kapet një rrjet ndërkombëtar

Iliria News Agency
Iliria News Agency

16 Shkurt, 2022

Sapo ka përfunduar një operacion i madh policor nga njësiti special dhe njësiti për krim të organizuar, në bashkëpunim me njësitet nga Holanda dhe Belgjika, mëson joyzrtarisht Zhurnal nga burime brenda MPB-së.

Operacioni është kryer në Vizbeg, Nerez dhe disa vende tjera të Shkupit ndërsa në cak kanë qenë një rrjet i organizuar ndërkombëtar për armatim, drgoë, vjedhje të arit dhe orëve të shtrenjta./Zhurnal.mk

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

grubi opinion

Grubi për “Opinion”: Albin Kurti të merr “mësim” nga Ali Ahmeti

besar-durmishi

Durmishi: Grubi paska ardhur në Tetovë që të mësohet si shtrohet asfalti! (FOTO)

ambulanca shqiperi

Shqipëri, humb jetën në lokal 60-vjeçari nga Maqedonia e Veriut, dyshimet e para

edi rama

Rama i përkrah kërkesat e BE-së për veriun: Shpresoj të përfundoj ky konflikt absurd

borell vjosa osmani vucic macron scholz

Edhe Borrell kërkon zgjedhje: Nëse nuk zbatohen tri kërkesat, do të ketë pasoja serioze

biden rrezohet

VIDEO/ Rrëzohet në tribunë Presidenti i SHBA-së Joe Biden

kiev-naten

Rusia sulmon Kievin me raketa

Rrahim musliu

Arrestohet mërgimtari në Serbi vetëm pse mbante flamurin kuq e zi

shqiptaret maqedoni perfaqesuesja

Tetë shqiptarë në listën e Maqedonisë për ndeshjet e muajit qershor (LISTA)

INFO

NA NDIQ