Aktori Ramadani: Hoxha që ta puthë dorën ka qef me i ble Mercedes, por i reagon Bujar Osmani (FOTO)

Picture of ina-online
ina-online

15/04/2024

“Hoxha që ta puthë dorën ka qef me i ble Mercedes”, ka shkruar një postim aktori Ismet Ramadani, që ka nxitur reagimin e kandidatit për president, Bujar Osmani, i cili ishte protagonist i një ngjarje ku një imam i puthte dorën.

Osmani në një koment i është përgjigjur aktorit Ramadani duke shkruar: “Hoxha është 84 vjet Ismet, mbi 60 vite imam në fshatin Debresh të Dollnenit dhe nuk ka nevoj ai për asgjë. Është traditë dhe respekt. Te ruajme respektin oër njerëzit që nuk i njohim.”

Por aktori Ramadani ka theksuar se postimi i tij është një sarkazëm:” Bujar Osmani nuk eshte personale, thjeshté per trendin e ri Mercedesi dhe hoxhallarèt pak sarkazèm,edhe pse kjo puthja e durve nuk mè duket ne rregull !” (INA)

TË FUNDIT
6 orë
Arben Taravari: Ta mbështesim fuqishëm Muharrem Salihun për eurodeputet
8 orë
Geer: Qeveria e re ta vazhdojë rrugën europiane të vendit
9 orë
Visar Ademi: Për fat të keq në 20 vitet e kaluara politikanët shqiptarë më tepër kanë shikuar llogaritë e tyre bankare se sa të drejtat tona
9 orë
Ministria e Drejtësisë: Dënojmë gjuhën denigruese të VMRO-së ndaj institucioneve shtetërore
10 orë
Qeveria e re do të shtohet me ministri të reja

ME TE LEXUARA

17 orë
Meta uron Gashin, kryeparlamentarin e ri të Maqedonisë së Veriut
12 orë
VMRO-DPMNE: Kacarska ka lënë një faqe të zezë në historinë e Gjykatën Kushtetuese
19 orë
Ahmeti sot do ti shpalos hapat e ardhshëm të Frontit Evropian
16 orë
MASH: Po dorëzohen tekstet shkollore të miratuara nga klasa e parë deri në të shtatën, nxënësit do t’i kenë të gjitha tekstet shkollore para fillimit të vitit të ri shkollor
10 orë
Qeveria e re do të shtohet me ministri të reja
19 orë
Memeti do të tërhiqet nga Këshilli i Prokurorëve, lajmërohet se nuk do shkoj në mbledhje

LEXO MË SHUMË

IMG_2555

Arben Taravari: Ta mbështesim fuqishëm Muharrem Salihun për eurodeputet

dejvid daviv gir geer

Geer: Qeveria e re ta vazhdojë rrugën europiane të vendit

IMG_2550

Visar Ademi: Për fat të keq në 20 vitet e kaluara politikanët shqiptarë më tepër kanë shikuar llogaritë e tyre bankare se sa të drejtat tona

Ministria-e-Drejtesise_1-780x470-1

Ministria e Drejtësisë: Dënojmë gjuhën denigruese të VMRO-së ndaj institucioneve shtetërore

qeveria-750x430

Qeveria e re do të shtohet me ministri të reja

vmro

VMRO-DPMNE: Kacarska ka lënë një faqe të zezë në historinë e Gjykatën Kushtetuese

vlen gashi kasami mexhiti taravari

VLEN do të shndërrohet në një parti politike?! Kush do të jetë kryetar i partisë?

qeveria

Nga sot vijon të rrjedhë afati dhjetëditor për formimin e Qeverisë

fronti evropian vlen

VLEN: BDI të reformohet, e jo të bojkotojë

INFO

NA NDIQ