Aktori tetovar: Nëse me ju duhet t’shkojmë n’BE, unë nuk vaj!

INA
INA

20/03/2024

Partitë politike shqiptare në Maqedoni e kanë gojën plotë integrime evropiane. Ato po i ftojnë qytetarët drejt BE-së. Aktori tetovar Hasim Memishi-Sopi ka një përgjigje për disa politikanë të korruptuar.

“Nëse me ju duhet t’shkojmë n’BE, unë nuk vaj!”, ka shkruar Sopi. (INA)

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

KSHZ-Komisioni

Akreditohen 942 vëzhgues, gazetarë dhe përkthyes të huaj për zgjedhjet presidenciale

DASH departamenti amerikan

Korrupsioni i rëndë qeveritar dhe dhuna ndaj gazetarëve – raport i DASH për Maqedoninë e Veriut

pasaporta dokumente personale

Dhe në ditën e votimit, qytetarët e Shkupit do të mund të marrin dokumentet e tyre personale

zgjedhje maqedoni

Zgjedhjet presidenciale, të drejtë vote kanë 1.814.317 qytetarë

pompa-benzines-derivatet-naftes

Nga mesnata këto janë çmimet e derivateve të naftës

inbound9208091233378029311

Mexhiti: Zullumi është trashë, do të këputet kësaj rradhe

izet

Mexhiti: Zullumi është trashë, do të këputet kësaj rradhe

gashi

Gashi: Taravari, kandidati i vetëm që përfaqëson shqiptarët

qoku

Bekim Qoku: Erdhi dita Ali opozita

INFO

NA NDIQ