Aktorja e njohur: Burrat shqiptarë s’mbajnë dot bashkëshorten, por 10 dashnore po!

ina-online
ina-online

09/11/2023

Aktorja Arjola Demiri ka qenë e ftuar së fundmi në emisionin “Natën me Aulonën”. Gjatë ajo foli edhe për jetën private si dhe problemet qe ka hasur tek meshkujt shqiptarë.

Sipas aktores se divorcuar me tre femije, ka shume hipokrizi ne cifte. Ajo tha se nuk e kupton pse shumë çifte qëndrojnë bashkë për shkak të interesit, ndërkohë që pëlqejnë njerëz të tjerë.

Madje u shpreh mjaft e drejtperdrejte ne komentet se meshkujt shqiptarë nuk janë të aftë të mbajnë bashkëshorten, por ata munden të mbajnë 10 dashnore.

“Realiteti në Shqipëri është që meshkujt nuk janë të aftë të mbajnë një femër që është bashkëshortja e tyre, por janë të aftë të mbajnë 10 dashnore.

Këtë nuk e kam kuptuar kurrë sepse dreqi ta hajë mos rri në një lidhje që nuk të bën të lumtur”, pohoi Arjola.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Luizi Kiara

Mikrofoni gati/ Çfarë po palajmëron Luiz Ejlli ? (Video)

eurovizion

Maqedonia e Veriut nuk do të marr pjesë në Eurovision 2024

fifi adisi

Fifi tregon “çelësin” e marrëdhënies korrekte me Adrolën!

Screenshot_2023-12-02-11-25-06-339_com.instagram.android-edit

Luizi: Ja pse nuk bëhet ky vend (foto)

gani buci

Gani Gërmia përplaset sërish me Bucin: Ti je nivel i ulët, je kokrra e dobësirës

monika salihu

Monika Salihu: Mbrëmjen që jam eliminuar, nuk erdhi askush nga familjarët të më merrte

dua lipa

Pas ndarjes, Dua Lipa kapet ‘mat’ me këngëtarin

Luiz Ejlli

Identifikohen “hakerët” e Instagramit të Luizit

Screenshot_2023-12-05-19-05-59-713_com.facebook.katana-edit

PO BEHET I PASUR! 9 mijë euro brenda natës/ Konkurrenti i Përputhen nga Haraçina zbulon si i fiton shifrat marramendëse

INFO

NA NDIQ