Aktorja që do ta bëjë Netflix-in të flasë shqip (FOTO)

Arbnora Ademaj, e cila ka marrë pjesë në disa telenovela turke, ka treguar detaje të reja rreth karrierës së saj.

Ajo ka zbuluar se në filmin që do të debutojë në Netflix, do të flasë shqip.

“Një gjë mund ta zbuloj për publikun shqiptar. Përveç se do të jem në Netflix, do të flas dhe shqip, kjo është më e bukura e gjithë kësaj”, tha ajo, shkruan Syri.net Kosova