Shaqiri: Çështja kombëtare sot mbrohet në Kosovë

Veprimtari i njohur shqiptar, Hysni Shaqiri ka komentuar zhvillimet në Veri të Kosovës. Ai ka thënë se tani është koha...
Lajme të ngjajshme Aktuale

’Mshele atë qene*’, Çfarë gjaku ki! – Eskalon debati mes Bahtirit e Matoshit

Shaqiri: Çështja kombëtare sot mbrohet në Kosovë

Si po e përgatisin rrënimin e Albin Kurtit

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani ka pritur sot në takim përfaqësuesin special të SHBA-ve për Ballkanin Perëndimor, Gabriel...
Lajme të ngjajshme Aktuale

’Mshele atë qene*’, Çfarë gjaku ki! – Eskalon debati mes Bahtirit e Matoshit

Shaqiri: Çështja kombëtare sot mbrohet në Kosovë

Si po e përgatisin rrënimin e Albin Kurtit

Asambleja Kombëtare e Bullgarisë në një seancë të jashtëzakonshme miratoi strukturën dhe përbërjen e qeverisë së re bullgare me kryeministrin...
Lajme të ngjajshme Aktuale

’Mshele atë qene*’, Çfarë gjaku ki! – Eskalon debati mes Bahtirit e Matoshit

Shaqiri: Çështja kombëtare sot mbrohet në Kosovë

Si po e përgatisin rrënimin e Albin Kurtit

Gazeta britanike “Financial Times” i ka kushtuar një artikull shitjes së armëve nga Serbia në Ukrainë, duke shkruar se si...
Lajme të ngjajshme Aktuale

’Mshele atë qene*’, Çfarë gjaku ki! – Eskalon debati mes Bahtirit e Matoshit

Shaqiri: Çështja kombëtare sot mbrohet në Kosovë

Si po e përgatisin rrënimin e Albin Kurtit

Marrëdhënia mes Shqipërisë dhe Greqisë ishte tema e emisionit “Në radio”, që u transmetua sot në Radio Tirana 1. I ftuari...
Lajme të ngjajshme Aktuale

’Mshele atë qene*’, Çfarë gjaku ki! – Eskalon debati mes Bahtirit e Matoshit

Shaqiri: Çështja kombëtare sot mbrohet në Kosovë

Si po e përgatisin rrënimin e Albin Kurtit

Deputetja Alicia Kearns, para deputetëve të parlamentit britanik, foli për situatën e krijuar së fundmi në veri të Kosovës. Kearns...
Lajme të ngjajshme Aktuale

’Mshele atë qene*’, Çfarë gjaku ki! – Eskalon debati mes Bahtirit e Matoshit

Shaqiri: Çështja kombëtare sot mbrohet në Kosovë

Si po e përgatisin rrënimin e Albin Kurtit

Aleanca për Shqiptarët ka paraljmëruar për nesër një raport ku do të japë llogari për punët e kryera nga funksionarët...
Lajme të ngjajshme Aktuale

’Mshele atë qene*’, Çfarë gjaku ki! – Eskalon debati mes Bahtirit e Matoshit

Shaqiri: Çështja kombëtare sot mbrohet në Kosovë

Si po e përgatisin rrënimin e Albin Kurtit

Emisari amerikan, Gabriel Escobar, i ka dhënë dy ditë afat kryeministrit të Kosovës, Albin Kurti, që të pajtohet me kërkesat...
Lajme të ngjajshme Aktuale

’Mshele atë qene*’, Çfarë gjaku ki! – Eskalon debati mes Bahtirit e Matoshit

Shaqiri: Çështja kombëtare sot mbrohet në Kosovë

Si po e përgatisin rrënimin e Albin Kurtit

Propozim iniciativa për ndryshimet kushtetuese pritet që të dorëzohet në Kuvend kah mesi i këtij muaji, pas çka edhe zyrtarisht...
Lajme të ngjajshme Maqedoni

’Mshele atë qene*’, Çfarë gjaku ki! – Eskalon debati mes Bahtirit e Matoshit

Shaqiri: Çështja kombëtare sot mbrohet në Kosovë

Si po e përgatisin rrënimin e Albin Kurtit

Dr.Sc.Armend Asllani Te dhëna statistikore mbi politikën ndëshkuese ndaj kriminalitetit të personave zyrtar në vendin tonë në periudhën 10 vjeçare...
Lajme të ngjajshme Opinione

’Mshele atë qene*’, Çfarë gjaku ki! – Eskalon debati mes Bahtirit e Matoshit

Shaqiri: Çështja kombëtare sot mbrohet në Kosovë

Si po e përgatisin rrënimin e Albin Kurtit

ME TE LEXUARA

5 orë
Shaqiri: Çështja kombëtare sot mbrohet në Kosovë
7 orë
Çka u bisedua në takimin Osmani-Escobar-Lajçak, presidenca jep detaje?
7 orë
Bullgaria me Qeveri të re, akademiku Denkov kryeministër
8 orë
FT: Tensionet në Veri, ja pse SHBA, BE dhe NATO u rreshtuan krah Serbisë?
8 orë
Profesori grek: Greqia duhet të ndalojë së bëri të fortin me shqiptarët

TË FUNDIT

5 orë
Shaqiri: Çështja kombëtare sot mbrohet në Kosovë
7 orë
Çka u bisedua në takimin Osmani-Escobar-Lajçak, presidenca jep detaje?
7 orë
Bullgaria me Qeveri të re, akademiku Denkov kryeministër
8 orë
FT: Tensionet në Veri, ja pse SHBA, BE dhe NATO u rreshtuan krah Serbisë?
8 orë
Profesori grek: Greqia duhet të ndalojë së bëri të fortin me shqiptarët