Escobar zbulon kërkesat për Kosovën e Serbinë

Emisari amerikan për Ballkanin Perëndimor, Gabriel Escobar, ishte i drejtpërdrejtë në detyrat që u janë lënë Kosovës dhe Serbisë gjatë...
Lajme të ngjajshme Aktuale

Për herë të parë Enrique Iglesias e Ricky Martin do të performojnë në Tiranë

Bayern Munchen arrin marrëveshje me yllin e Dortmundit

Barcelona reagon pasi Messi zgjodhi ti bashkohet Inter Miamit

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, tha se ka ofruar një “dalje të qëndrueshme dhe të sigurt” nga kriza në veri,...
Lajme të ngjajshme Aktuale

Për herë të parë Enrique Iglesias e Ricky Martin do të performojnë në Tiranë

Bayern Munchen arrin marrëveshje me yllin e Dortmundit

Barcelona reagon pasi Messi zgjodhi ti bashkohet Inter Miamit

VMRO-DPMNE theksoi sot se mirëpret qëndrimin dhe gatishmërinë e BDI-së për të shkuar në opozitë, që sipas kjo vjen pas...
Lajme të ngjajshme Aktuale

Për herë të parë Enrique Iglesias e Ricky Martin do të performojnë në Tiranë

Bayern Munchen arrin marrëveshje me yllin e Dortmundit

Barcelona reagon pasi Messi zgjodhi ti bashkohet Inter Miamit

Prokurori Vlladimir Milloshevski, në seancën e sotme gjyqësore për rastin “Besa Trans”, sot prezantoi video nga kamerat e sigurisë së...
Lajme të ngjajshme Aktuale

Për herë të parë Enrique Iglesias e Ricky Martin do të performojnë në Tiranë

Bayern Munchen arrin marrëveshje me yllin e Dortmundit

Barcelona reagon pasi Messi zgjodhi ti bashkohet Inter Miamit

I dërguari i posaçëm i Shteteve të Bashkuara për Ballkanin Perëndimor, Gabriel Escobar është paraqitur para gazetarëve gjatë qëndrimit të...
Lajme të ngjajshme Kosove

Për herë të parë Enrique Iglesias e Ricky Martin do të performojnë në Tiranë

Bayern Munchen arrin marrëveshje me yllin e Dortmundit

Barcelona reagon pasi Messi zgjodhi ti bashkohet Inter Miamit

Shtetet e Bashkuara dhe Bashkimi Europian po shqyrtojnë mundësinë e masave kundër Kosovës në rast se nuk përmbush detyrimet e...
Lajme të ngjajshme Aktuale

Për herë të parë Enrique Iglesias e Ricky Martin do të performojnë në Tiranë

Bayern Munchen arrin marrëveshje me yllin e Dortmundit

Barcelona reagon pasi Messi zgjodhi ti bashkohet Inter Miamit

BDI iu përgjigj sot VMRO-DPMNE-së dhe liderit të saj Hristijan Mickovski se do të jetë i gatshëm të bëhet pjesë...
Lajme të ngjajshme Maqedoni

Për herë të parë Enrique Iglesias e Ricky Martin do të performojnë në Tiranë

Bayern Munchen arrin marrëveshje me yllin e Dortmundit

Barcelona reagon pasi Messi zgjodhi ti bashkohet Inter Miamit

Kreu i partisë opozitare VMRO-DPMNE, Hristijan Mickoski ka dhënë detaje pas takimit një orë e gjysmë që sot zhvilloi me...
Lajme të ngjajshme Maqedoni

Për herë të parë Enrique Iglesias e Ricky Martin do të performojnë në Tiranë

Bayern Munchen arrin marrëveshje me yllin e Dortmundit

Barcelona reagon pasi Messi zgjodhi ti bashkohet Inter Miamit

“Para 100 ditësh vendi ishte i paralizuar dhe është e pamohueshme që tani është në një gjendje shumë më të...
Lajme të ngjajshme Aktuale

Për herë të parë Enrique Iglesias e Ricky Martin do të performojnë në Tiranë

Bayern Munchen arrin marrëveshje me yllin e Dortmundit

Barcelona reagon pasi Messi zgjodhi ti bashkohet Inter Miamit

VMRO-DPMNE-ja hedh poshtë propozimet e LSDM-së për ndryshimet kushtetuese, kështu që takimi i sotëm i liderëve përfundon pa ndonjë marrëveshje...
Lajme të ngjajshme Maqedoni

Për herë të parë Enrique Iglesias e Ricky Martin do të performojnë në Tiranë

Bayern Munchen arrin marrëveshje me yllin e Dortmundit

Barcelona reagon pasi Messi zgjodhi ti bashkohet Inter Miamit

ME TE LEXUARA

3 orë
Escobar zbulon kërkesat për Kosovën e Serbinë
10 orë
Kurti: Ja plani im i ofruar për dalje nga kriza
10 orë
VMRO-DPMNE: BDI duan apo s'duan, vitin e ardhshëm do të jenë opozitë
10 orë
Rasti “Besa Trans”, Prokuroria prezantoi videot nga kamerat e sigurisë kur autobusët kanë kaluar në “Deve Bair”
12 orë
Çka nëse Kosova nuk i plotëson kërkesat e SHBA dhe BE, kjo është përgjigja e Escobar

TË FUNDIT

3 orë
Escobar zbulon kërkesat për Kosovën e Serbinë
10 orë
Kurti: Ja plani im i ofruar për dalje nga kriza
10 orë
VMRO-DPMNE: BDI duan apo s'duan, vitin e ardhshëm do të jenë opozitë
10 orë
Rasti “Besa Trans”, Prokuroria prezantoi videot nga kamerat e sigurisë kur autobusët kanë kaluar në “Deve Bair”
12 orë
Çka nëse Kosova nuk i plotëson kërkesat e SHBA dhe BE, kjo është përgjigja e Escobar